Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Mały spocik wśród gór

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Mały spocik wśród gór

Post autor: Qucor »

Miły spocik niestety tylko na dwa samochody ale cóż :mrgreen:

I tak był wypas miała być szybka transakcja a skończyło się na przeszło 3h opowiadania o samochadach wszelakich 8-)

No i było też miejsce na małą sesyjke fotek po której utwierdziłem się w przekonaniu że kolejne r5 w moim posiadaniu może posiadać 5 furdek :mrgreen:


Obrazek

I jazda 8-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A na zakończenie usłyszałem pisk opon i strzały z wydechu :mrgreen:

Yeah 8-)
sebasport

Post autor: sebasport »

Fajnie było pogadaliśmy troszke rozszabrowałem ci renie :lol:

Jak tak patrze na fotki to moja jest jak te-renówa :-) Mam nadzieje ze sasiedzi sie nie burzyli ze było głośno jak odjezdzałem :lol:

Miło było ;-)
Arti

Post autor: Arti »

aż się prosi o loteczkę Qucor!
Qucor

Post autor: Qucor »

Miło było oj miło :mrgreen:

Najbardziej mnie rozwalił szwagier mój co to Cię pod dom podprowadził 8-)

"...jak zobaczyłem fura wiedziałem że to do Ciebie jedzie..." jego słowa :lol:

Znalazłeś gdzieś ten plastik Seba ??

A sąsiedzi luuuz już się przyzwyczaili :lol: :lol: :lol:

Art lotka była ale nie GTT i może wróci ale to już na innej klapie :-P
P.S. odebrałeś drążek ??
Arti

Post autor: Arti »

jeszcze nie odebrałem, ale wszystko pod kontrolą i dogadane ;-)
kasa dojdzie niezabawem ;-)
sebasport

Post autor: sebasport »

narazie nie nie miałem kiedy szukac jescze graty sa w aucie :lol:

Nom szwagier spoko :shock: lepszy jak gps :mrgreen:

A przygody miałem jak wracałem prosta trzy auta przedemna i sie wloką to ogien i wyprzedzam juz mi ostatnie auto zostało a tu nagle pijak przechodzi :shock: cud ze go nie trafiłem.

I za jakies 10 km pały mnie złapały.
ODPOWIEDZ