Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Rosic - Renault Laguna 2.0 16V Executive '99

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Rosic

Rosic - Renault Laguna 2.0 16V Executive '99

Post autor: Rosic »

Jakiś taki dziwny trend się zrobił, że dużo osób z klubu ma Laguny... dołączyłem więc do tego grona.

5tka jeździ, nie mam z nią problemów, ale chyba się starzeje... pomyślałem, że czas na coś większego i bardziej komfortowego. Dodatkowo 5tka od zawsze była bardzo związana też z Beatą, a moja GTT to w sumie prezent ślubny... a że żony już nie mam, rozwód w toku, trzeba było zmienić też coś w życiu. Jedną ze zmian jest samochód.

Miałem trzy opcje:
1. Safrane 2.5 Executive po liftingu... przed urlopem było ich kilka do kupienia, jak wróciłem z urlopu, szukałem miesiąc nie znalazłem ani jednej... cóż
2. Volvo 850 2.5 w dobrej opcji... też żadne się nie znalazło
3. Laguna...

Najpierw byłem oglądać Lagę 1.8 8v 1997 w pełnej opcji (tak twierdził sprzedający). Jak się okazała auto z wyglądu ok, ale coś niemiłosiernie waliło w silniku, poza tym nie było nawet normalnej klimy... wyposażenie najuboższe... bajkopisarz - podziękowałem.

Drugi strzał to właśnie ta która kupiłem. I tu zabawna sytuacja - nawigacja doprowadza nas na miejsce, widzę stoi Laga, trochę jaśniejszy kolor, pochodzę, a tu zaś, nie ma nawet klimy, na felgach, zamiast alu, już się wkurzyłem, a Maolat mi mówi, Robert, to ta za rogiem.... Hahaha... stała obok... ta której pożądałem :P

A więc auto jest z 1999 roku, ma przejechane 112.000 mil.
Silnik 2.0 16V wersja Executive, czyli:
- automatyczna klima
- gadający komputer (wyświetlający średnie spalanie, śr. prędkość, ile zostało do tankowania itd. a gada jak jest mało benzyny, albo jak nie zapniesz pasów, albo jak coś się psuje)
- skora (w stanie idealnym!)
- 2 airbagi
- wspomaganie
- el. szyby przód/tył
- centralny z alarmem
- el szyberdach
- el, lusterka
- radio ze zmieniarka CD sterowaniem przy kierownicy
- abs
- alumy
i inne bzdety...

Brakuje chyba tylko tempomatu.

Do domu wracało mi się elegancko, płynnie miło i przyjemnie, tylko trochę wolno w porównaniu do GTT :D

Co do minusów, bo być muszą to: otarty zderzak z lewej strony - ale bez tragedii, lekki wyciek oleju (zobaczymy jak lekki) i może z mojej nie wiedzy nie udało mi się włączyć ogrzewani :D ale za to zimnym dmucha aż miło. Poza tym wszystko wydaje się być super. Cała elektryka działa, auto ma bardzo ładny lakier i idealne wnętrze.

Jestem 3cim właścicielem, poprzedni miał je od 2001 roku.

Mam nadzieje, że nie będzie kapryśne i będę zadowolonym użytkownikiem...


A teraz najlepsze... Wasq, za swoją dałeś okazyjne 10.880... moja kosztowała... uwaga... 800 funtów... czyli jakieś 3400 zł i jest to cena zupełnie normalna... a ludzie się pytają, dlaczego żyje w UK... 800 funtów przy mojej pensji Super(Tele :P)Visora zarabiam bez nadgodzin w około 3 tyg i 3 dni... 10.880 w Polsce pracując tam gdzie pracowałem przed wyjazdem, miałbym po około 9 miesiącach (odkładania całej pensji oczywiście)

No a teraz kilka fot (jutro zrobię ładne w dzień):

Zaraz po zakupie:
Obrazek
Obrazek

Środek na fotkach wygląda jakoś tandetnie, ale naprawdę jest bardzo przyjemny i ładny:
Obrazek

Pod domem po 2 piwach :P :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nasze duże niunie - Laga i Pug od MT:
Obrazek

ps. podczas zamykania maski zapomniałem schować pręcika podtrzymującego i go zgiołem na pół... porażka <lol>
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2008, 01:26 przez Rosic, łącznie zmieniany 3 razy.
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

śliczna
GRATULACJE
Rosic

Post autor: Rosic »

Nie żałujesz, że zamieniłeś Lage, na Alfe ? :D
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

fajne auto i dobrze wyposażone niech ci służy jak najdłużej ;-)
Maolat

Post autor: Maolat »

Lala jest fajna, miło sie smiga. Ładan . ciekawa opcja jak takd alej bedzie to i ja kupie lale i trzeba bedzie zrobic nowy Klubik :P
kuba

Post autor: kuba »

No autko na wypasie pełna opcja za taka kase to naprawde super oby jezdziło ci sie dobrze i bezawaryjnie pozdrawiam :mrgreen:
Qucor

Post autor: Qucor »

Badzo fajna Lalka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

fajniusio :-) a cena... ach.... ale to sie nie licyz bo kierowca nie moze kierowac... tylko pasazer... jakas dziwna wersja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Rosic pisze:Nie żałujesz, że zamieniłeś Lage, na Alfe ? :D
Ja nie zamieniłem caly czas mam lagune ale alfą 10 razy większa frajda z jazy
Rosic

Post autor: Rosic »

Dużo więcej normalnych fotek za dnia zamieściłem w albumie:

http://rosiczki.fotosik.pl/albumy/455361.html#e

Zauważyłem też, że mam 4 poduszki powietrzne, bo są jeszcze boczne :D
kuba

Post autor: kuba »

A i mam nadzieje ze porządnie opiliscie ta lale a nie tylko 2 piwkami :lol:
Rosic

Post autor: Rosic »

Średnio bo dziś na rano do pracy niektórzy musieli iść... 8 piw było tylko.
supermonster

Post autor: supermonster »

Wariat. Tyle. Co Wy widzicie w tych francuzach?

Oby dobrze słuzyła.
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Ładna ta twoja laguna a skolko ????
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Qucor

Post autor: Qucor »

800 funtów
Czytaj panie czytaj a nie tylko foty oglądaj :lol:
Zablokowany