Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

glock - polowanko w rzeszowie :)

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

glock

glock - polowanko w rzeszowie :)

Post autor: glock »

dzisiaj obok ZUS-u w rzeszowie, na swiatłach natknałem sie na tą czarną tr-ke
dosc ładnie sobie mruczała :D

Obrazek
Hormon

Post autor: Hormon »

Często ją widuje ale nigdy nie moglem upolować, ciebie tez kiedyś widziałem ale niczym sięgnąłem tel to już było za późno :P
glock

Post autor: glock »

Obrazek

moja dzisiejsza ofiara :D troche zaniedbana i plastiki z drzwi chyba na chama zdarte, no ale piątka to piątka :D
glock

Post autor: glock »

cos ostatnio mam szczescie do renówek :D
dzis spotkałem ten okaz w "kameleonie" :P
nie jest on chyba zbyt mobilny bo zawsze widze go w tym samym miejscu :D

Obrazek
glock

Post autor: glock »

no i kolejna :D

Obrazek
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

fajnie kolekcja złapanych piątek się powiększa
glock

Post autor: glock »

dzisiaj jeszcze widzialem dwie :) jedna srebra pięciodrzwiowa na (krakowskich blachach w rzeszowie :D zrobił trase) no i żółta z ciemnymi szybami, ale niestety nie zdazylem fotek zrobic, bo z naprzeciwka jechały :D
PIEGUSEK

Post autor: PIEGUSEK »

...ta złapana na KRN-nie (drugie zdjęcie) też raczej nie jest za bardzo mobilna, chodzę tamtędy dość często i zawsze stoi w tym samym miejscu....
glock

Post autor: glock »

no i kolejne dwie sztuki :D
kurde ja to mam szczescie do nieuzywanych egzemplarzy :| tyle sprzetu sie marnuje :D
Obrazek zwróćcie uwage na przednie koło :| stoi tak juz od przynajmniej miesiąca z tegoco mi wiadomo :(

ta natomiast wyglądała mi na dosc zadbaną:)
Obrazek
sorki za jakosc zdjec, ale robione z daleka i wyciąłem tylko samochód:)
glock

Post autor: glock »

i złapałem następną :D tym razem w trakcie jazdy :mrgreen:
Obrazek
glock

Post autor: glock »

Obrazek
wiosna przyszła i od razu mi sie cos trafiło :)
była kiedys u hormona w temacie o polowaniu, ma nalepki klubowe, ale nie wiem czyja to :)
Hormon

Post autor: Hormon »

Tasiora :)
ODPOWIEDZ