Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nowa strona www

Pytania, spostrze¿enia dotycz±ce dzia³ania strony klubowej.

Moderator: Moderatorzy

unikorn

Post autor: unikorn »

Tragizujesz troszeczkę, napomknąłem na zlocie że mogę Ci pomóc? Powiedz tylko co mam zrobić.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

temat wisi od daaaawna i teraz się obudziłeś jak gotowe?? ;]
unikorn

Post autor: unikorn »

:evil: ciężko Ci na drugą stronę przewinąć? :evil: Poza tym skąd wiesz o czym gadaliśmy na zlocie? :evil: Poza tym wcale nie gotowe :P:P:P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a coś Ci dam do zrobienia jak chcesz :D
info na GG
poślij mi swój nr GG na PW
Sweeper

Post autor: Sweeper »

z unikornem kończymy stronę - wszelkie uwagi (konstruktywne) mile widziane :)
unikorn

Post autor: unikorn »

Nie zapomnij o tekście O KLUBIE - bo ja nie jestem pewien kogo do tablicy wywoływać...
Na pewno Linka, Wasq, Kabar tyle zasłyszałem na MG ale nie wiem kto jeszcze.
unikorn

Post autor: unikorn »

Ludzie, naprawdę potrzebny nam ten tekst... czy możecie coś z siebie wykrzesać?
Maolat

Post autor: Maolat »

Hej , bardzo mi brakuje ogłoszeń na stonie do allegro, ebay'a, tradera itp.
:)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

da się zrobić - w dziale linki
nie myślałem, że ktoś z tego korzystał ;)
unikorn

Post autor: unikorn »

ja nie myślałem że ktoś z tej strony korzysta...
Rosic

Post autor: Rosic »

Mam dwie propozycje co do nowej strony:
1. W dziale galeria powinny się znajdować fotki naszych samochodów, a nie jakiś z netu. Można wybrac po 4 zdjęcia z każdego tematu o naszych furkach i zrobić galerię klubową. Galeria fotek z netu - ok ale jako osoba i drugorzędna rzecz.
No i chyba koniecznie galria fotek ze zlotów (zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich) - trochę już ich było, tez by było fajnie móc przejrzeć wspomnienia :)
2. W dziale linki można by zmieścić linki do naszych stron domowych o 5tkach, bo z tego co wiem, nie tylko ja mam taką.
unikorn

Post autor: unikorn »

1. z galerią to nie jest wersja ostateczna i jest z nią na razie mały problem techniczny.
2. Z przyjemnością tylko poproszę o img w formacie 234 × 60
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Rosic pisze:Mam dwie propozycje co do nowej strony:
1. W dziale galeria powinny się znajdować fotki naszych samochodów, a nie jakiś z netu. Można wybrac po 4 zdjęcia z każdego tematu o naszych furkach i zrobić galerię klubową. Galeria fotek z netu - ok ale jako osoba i drugorzędna rzecz.
No i chyba koniecznie galria fotek ze zlotów (zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich) - trochę już ich było, tez by było fajnie móc przejrzeć wspomnienia :)
2. W dziale linki można by zmieścić linki do naszych stron domowych o 5tkach, bo z tego co wiem, nie tylko ja mam taką.
owszem można...
o ile chętni prześlą zdjęcia
sorry Rosic ale to nie w moim interesie leży zabieganie o to żeby zdjęcia samochodu pojawiły się na stronie

chcesz mieć swoje na stronie - wyślij nam 4 fotki a my je wrzucimy
chcesz aby w linkach był adres strony twoich samochodów - poślij nam link na PW

propozycja zatem jest bardzo trafna - o ile znajdą się chętni żeby wysłać zdjęcia, a patrząc na poprzednią stronę to raczej niedoczekanie :lol:
corey16

Post autor: corey16 »

bo wiesz to jest tak ze każdy by chciał mieć swoje zdjęcia na stronie, ale tak po cichu sobie myśli ze nie ma co pokazać i się wstydzi swojej r5(w sensie ze nic specjalnego, tylko seria)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a jakie to ma znaczenie?
wolę własne zdjęcia R5 niż kradzione...
do tej pory raptem trzy osoby chciały aby zdjęcia ich R5 pojawiły się na stronie
trochę szkoda, ale nikogo zmusić nie mogę...
Zablokowany