Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nowa strona www

Pytania, spostrze¿enia dotycz±ce dzia³ania strony klubowej.

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Nowa strona www

Post autor: Sweeper »

jak w temacie
mam już grafikę i potrzebuję chętnego który ją złoży w xhtml'u
będę wdzięczny za wszelką pomoc ;)
ponczek

Post autor: ponczek »

a jak to ma wyglądać ?
graczu

Post autor: graczu »

chodzi o wrzucenie w html i zrobienie cssa ?
Sweeper

Post autor: Sweeper »

dokładnie - zależałoby mi oprzeć ją na divach...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no i co ?? ??
półtorej miesiąca za nami i zero chętnych do zrobienie czegoś dla klubu?
ehh - jakoś mnie to już nie dziwi...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ja sie nie znam :mrgreen:
Maolat

Post autor: Maolat »

nom ja tez noga z tego jestem .. jak bys chcial kolo wymienic to pomoge :)
gajos

Post autor: gajos »

Ja, co prawda klubowiczem nei jestem, a jedynie posiadam R5, ale ewentualnie moglbym pomoc (choc mistrzem nie jestem). Co prawda zrobilem to, co widac na www.trabi.waw.pl/portal ale to tylko przerabiane skrypty.

Mam jeszcze taka sugestie, czy nei lepiej by bylo postawic stronke na czyms podobnym do joomli? Takie CMSy daja na prawde duzo mozliwosci i sa latwe w obsludze dla potencjalnego uzytkownika.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

już mi to objętne w czym to będzie napisane byle by było
ja nie mam czasu na składanie strony - jak masz czas i chęci postawić to na CMS to zparaszam :)
MarcuS

Post autor: MarcuS »

a ja mogę powiedzieć, ze już na divach się bawiłem robiąc stronki ;)
więc jak co to mógłbym pomóc ;)
Karol

Post autor: Karol »

jak widać marcus pierdoli jak zwykle, jak możesz to podaj mi materiał jeżeli jeszcze jest jakiś pomysł a ja postaram się żeby było zrobione ;-)
chcę żeby ta strona zaczęła jakoś wyglądać.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ciesze się, że ktoś się odezwał w temacie bo niestety na dobrych chęciach się tylko kończy...
Karol

Post autor: Karol »

mam bardzo wielką nadzieje, ze w tym wypadku na dobrych chęciach się nie skończ ;-)
jestem uparty i zawzięty, jak już się czegoś podejmę to łatwo nie odpuszczę :-D
taki już jestem ;-)
lepix85

Post autor: lepix85 »

W gruncie rzeczy to ja mam z takimi rzeczami styczność, choć nie składam stronek od podstaw bo tego nie lubie :-P Mógłbym się za to zabrać jeśli ta strona nie jest skomplikowana do złożenia.
Karol

Post autor: Karol »

Panowie :-) właśnie zrozumiałem na czym polega zabawa na divach :mrgreen: w gruncie rzeczy jest to bardzo łatwe, choć na początku trudne do zrozumienia :-P
Zablokowany