Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

nasze piątki

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

nasze piątki

Post autor: renata »

kiedyś była mowa że ten dział moze byc do podglądu dla wszystkich , i dalej nie jest..
wymaga zalogowania się...
bez sensu!!!
zmieni mi to!!
niech nas zobaczą!!
cyp

Post autor: cyp »

z tego co sie orientuje to chyba poszczegolne dzialy sa wylaczane dla niezalogowanych po tym jak sie forum wieszalo :/ ale lepiej by bylo zeby goscie mogli obejrzec nasze cudenka :mrgreen:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no właśnie miało być i nie ma....
Qucor

Post autor: Qucor »

wsmpw pisze:no właśnie miało być i nie ma....
Dla sprowstowania...

Było i nie ma a nie miało być...

Trzeba było wyłączyć tą funkcje bo jak wszyscy zauważyli forum strzelało fochy :-/
Sweeper

Post autor: Sweeper »

zasadniczo nic nie stoi na przeszkodzie aby ta część forum była ponownie dostępna on-line :)

jest tylko jedna kwestia to rozwiązania - czy chcemy pokazywać nasze autka...
trzeba wziąć poprawkę na to, że w naszych tematach piszemy co i jak montujemy
fakt, że R5 to nie Golf nie zmienia faktu, że podajemy potencjalnym złodziejom dane co posiadamy w samochodach oraz gdzie one stoją...
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

moim zdaniem powinna byc dostepna.... jak np wrzucam jakis opis i chce pokazac koledze spoza forum to nei mam jak.... musze odsylac do fotosika i klepac opis od nowa...
a zlodzieje, ktorzy kradliby R5 sa za glupi na to zeby szukac po forach informacji :-D to nie ten poziom "zlodzeiuf" ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

mówicie i macie :)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

dziekujemy ci essi dżonson !!
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

no :)

i tak ma być! w całej eu można wejść w tematy innych ludków, niech kradną pomysły , ja bardzo często jaram się innymi 5tkami z całego świata :mrgreen:

dzięki sweep 8-)
ODPOWIEDZ