Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Modeliki

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Post autor: żuwik »

Jest taki ładny że nie wiem czy nie zaginie 8)

Dajcie (a)dresiki.
kuba

Post autor: kuba »

to ja tez poprosze o brylok :-P
żuwik

Post autor: żuwik »

Kto czyta nie błądzi :roll:

No ale jak jesteście takie leniwe tyłki to mogę wam to pozamawiać i porozsyłać, ale się to wam nie opłaci finansowo :P tylko nie indywidualnie a się zbierzcie kupą. Nie mam tyle czasu niestety.
żuwik

Post autor: żuwik »

A może adresy? :roll:
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

poszlo na priv
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Wiem, że za wykopaliska archeologiczne grozi warn ale mam trochę do powiedzenia w tym temacie. Kilka lat temu(czasy wczesno gimnazjalne) bawiłem się w sklejanie modeli 1:24 i wprowadzanie różnych modów, miałem dość pokaźną kolekcję samochodów cywilnych z przełomu lat 80/90 typu Audi 80, BMW E30, Mercedes W124, VW Transporter T3 itp ;-) Ze "starszych" wozów miałem nawet dwie piątki "babcie" w wersjach rajdowych, krótko mówiąc Turbo :) Wszystko w skali 1:24 własnoręcznie sklejane lub kupione na allegro i poprawiane we własnym zakresie. Niestety sprzedałem wszystko, pozostał jedynie dośc pokaźny magazynek farb i części zamiennych :)

Jakiś czas temu wybrałem się na giełdę samochodową we Wrocławiu, na której(a właściwie przed nią) natknąłem się na modelik Audi 100 C4 Avant firmy Schabak Modell w skali 1:43. Jako że model jest dość rzadki pokusiłem się o zapłacenie tych 2 złotych ;) i wróciłem do domu z modelem. Stan nie był w sumie najlepszy(brak szyb, świateł, niektórych plastikowych elementów, zniszczony lakier. Model przeleżał trochę czasu w szafie i jako że zaczęła się jesień i długie ciemne wieczory a ludzie poszli do pracy i na studia postanowiłem wrócić do dłubania, temat nowej kolekcji to oczywiście cywile z lat 80/90 w skali 1:43 i 1:24.

Jako, że po moim powrocie z pracy, odwaleniu papierkowej roboty i przekąszeniu czegoś jest już ciemno i zimno, myślę że do końca tygodnia zaprezentuje ukończoną Audicę. Jak na razie położyłem nowy lakier, dorobiłem szyby i brakujące plastiki, jestem na etapie wykańczania detali i dorabiania swiatełek, to chyba najgorsze bo to najmniejsze elementy :) Jeżeli jeszcze kogoś to bawi i coś działa, to proszę się pochwalić ;)
corey16

Post autor: corey16 »

no a ja kiedyś sklejałem samoloty. modele kartonowe, ojciec od zawsze to robił i kiedyś mnie zaraził, skleiłem F-16 tak trochę w banan szedł ale większy miałem na twarzy, potem był Su-27. naprawdę się do niego przyłożyłem i ojciec jak go zobaczył to powiedział "o qrwa" pinknie mi wyszedł teraz jest u brata,wisi sobie na suficie, potem był Black Bird też wyszedł niczego sobie a potem nie było czasu i B-52 dokończył ojciec, pamiętam że zawsze była o niego awantura w domu, bo rozpiętość skrzydeł była coś ponad 1.5m i mama się wciekała że taki kolos jej wisi, oddaliśmy sąsiadowi za darmo.
Nieraz mam ochotę coś skleić ale czasu brak :-(
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Spostrzegam,że dość dawno tutaj nikt nie był.Mrozy ścisnęły i nie bardzo chce się przy aucie podłubać a niestety dziecięca słabość do rajdówek ciągle we mnie okazuje się być żywa to postanowiłem ją urzeczywistnić.Przy pomocy klubowicza Zbyszka powstała witryna do ekspozycji tego co zebrałem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu małe zbliżenie na dział RENAULT SPORT
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Mariusz,myślałem że już mnie niczym nie zaskoczysz.
Myliłem się i to mocno .
Pozdrawiam
vino1986

Post autor: vino1986 »

zajebista kolekcja nie ma co :brawo:
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Wiedziałem, że zbierasz modele.
Ale kolekcja powala :brawo:
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

WOW!!!! :szok: :szok: :szok:

Piękna sprawa!!
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Najnowszy nabytek,długo z resztą przeze mnie oczekiwany



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Ja pier.... :szok:
Ładniusia, polecieli z tymi szczegółami :okok:
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Jaka piękna rozpóreczka ;)
Modelik na wypasie.
ODPOWIEDZ