Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

76Stitch Megane 1.4 16V nie długo nowe wcielenie

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Kali___

Post autor: Kali___ »

przeciez to w zimie po mieście maxymalnie spali 7 litrów, napisze jeszcze raz 7, przy max pałowaniu wiec nie rozumiem LPG :-?
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Kali___ pisze:przeciez to w zimie po mieście maxymalnie spali 7 litrów, napisze jeszcze raz 7, przy max pałowaniu wiec nie rozumiem LPG :-?

w mieście przy max pałowaniu w zimie pali koło 12 litrów - mówie o faktycznym spalaniu

7 litrów to spokojna jazda miejska - bardzo spokojna - emeryt mode
Kali___

Post autor: Kali___ »

el_palindo pisze:
Kali___ pisze:przeciez to w zimie po mieście maxymalnie spali 7 litrów, napisze jeszcze raz 7, przy max pałowaniu wiec nie rozumiem LPG :-?

w mieście przy max pałowaniu w zimie pali koło 12 litrów - mówie o faktycznym spalaniu

7 litrów to spokojna jazda miejska - bardzo spokojna - emeryt mode
to Ci powiem , ze masz "zjebane" w sesie , ze zepsute auto. Ja swoim zrobiłem ponad 240kkm i nigdy nie spaliło wiecej niż 7 litrów.

Edit: Przepraszam raz spaliło 9 jak wracałem od kureckiego bez wydechu
el_palindo

Post autor: el_palindo »

wygląda na to że kilka osób które znam mające ten sam silnik też ma zjepane auto :lol:

albo nigdy nie pałowałeś tego auta

;-)
rocker

Post autor: rocker »

No to ja mam dopiero zjepane auto - 20-30 na stówkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
żuwik

Post autor: żuwik »

Obawiam się, że kto jak kto, ale Kali raczej pałował to auto :lol: Ale nie wiem skąd to wiem :mrgreen:

Fakt, że 12 to mój zjada, co jest autem starym, z prymitywnym sterowaniem wtrysku, no i.... Mocniejszym o ponad 50%...
el_palindo

Post autor: el_palindo »

nawet producent podaje spalanie w ruchu miejskim 9.2l/100km

12 litrów przy pałowaniu w mieście to zupełnie normalny wynik powiedziałbym nawet ze zadowalający
Sweeper

Post autor: Sweeper »

gratulujemy autka - popraw temat :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

zjebane te magany wasze :-D

ojca 1,6 16V kombi 2001r nigdy przenigdy nie zjadla ponad 9 litrow - GAZU!
przy mojej jezdzie :mrgreen: po wroclawiu wychodzilo 8.8 srednia z kilku tygodni...
ojcu przy jezdzie do pracy na zimnym silniku (2km spod domu) i raz w tygodniu trasa 60km tam i z powrotem i troche po wroclawiu wychodzi 8.1 - 8.3
wszystko mowa o GAZIE!

wiec nie wiem co trzeba robic zeby 1,4 spalila 12 benzynki....
corey16

Post autor: corey16 »

moje 1.1 spalało ok 10l/100km gazu, ale ja oszczędnie nie jeżdżę. a jak sie mam to do twojej fury to nie wiem
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

jutro jadę do gazownika na montaż gazu i na naprawę zderzaka czeka mnie wymiana ślizgu
Rosic

Post autor: Rosic »

Moj ojciec tez ma megane 1.416V classic i mu srednia wychodzi nie wiecej niz 7,2/100 i to jest powiedzmy 40% trasa, 60% miasto.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

dziś została zagazowana okaże się ile pali :-D
el_palindo

Post autor: el_palindo »

przejechałem przez tydzień od zagazowania 700km - średnie spalanie na lpg - 8.1 L/100km

ale jazda bardzo spokojna - tylko kilka ostrzejszych przejazdów ;)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

jakby mi tyle paliła byłbym chepi :-D
Zablokowany