Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wersja bad toys

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

badtoys

wersja bad toys

Post autor: badtoys »

8-) witam wszystkich.

powiem krótko . idzie zima i się lekko nudzę . Moje zabaweczki czekają lata BAD TOYS

Mam dwie renault 5 jedna 1.4 coś pod 90KM do experymentów czy robić swap silnika z np civic 'a i montować go z tyłu RWD , (coś jak Zcars) czy jednak motocyklowy .
Druga będzie poprawioną wersją pierwszego projektu (pierwszę wytestuje do granic możliwości)

tak i tak wyjdzie lekko pod 300KM ( kosztowna to będzie zimowa zabawa)

Pytanie: ma już ktoś coś takiego , bo nie chce mieć drugiej takiej zabawki . tylko pierwszej.
Pytanie: czy zawracać wam głowę pytaniami które zaoszczędzą mi czas, czy macie ciekawsze zajęcia?
Projekt czeka na zielone światło jak zbiorę odpowiednie informacje aby nie stanąć w połowie
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

angole maj 5 z 2 silnikami 1,4 z R5gtt (1 silni z tylu 2 z przodu)
u nas na allego byla z 280km i o ile pamiętam 1,7t
serio zamierzasz to zrobić?(robiłeś coś takiego?) bo już było parę pomysłowych osób (vtec z tylu :d co tata mial montować, nitro w gtt :D ) i nagadali się i słuch o nich zaginą( albo zrobili swoje projekty i pognali przed siebie :D)

ps. ty robisz te wygibasy na motorkach z tej stronki?
badtoys

Post autor: badtoys »

wszystko moje..

moje projekty . moje zabawki

mój sposób na życie
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Próbuj jeszcze tego nikt nie robił.. ale to będzie sporo zabawy bo cały przód trzeba pociąć zawieche wspawać tył też zmienić..
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

możesz zrobić, ale co z przeglądem?? silnik z tyłu hmm to mój pomysł, ale ciągle zbieram środki(kosztowna zabawa)
maksymalnie musisz odelrzyć budę klapa z laminatu, drzwi, maska itp
silnik z tyłu?
zobacz na youtube projekty mini z silnikami R1 dużo tam pokazują co i jak..
generalnie jest w sieci mnóstwo info na temat takich projektów.
powodzenia

ps
możesz zawsze zapytać wesoła o taki projekt :mrgreen:
badtoys

Post autor: badtoys »

co do teoretycznych rozwiązań wszystko się zgadza.. sporo roboty i do tego sporo błędów się popełni.. dlatego kupiłem dwie budy ..

zawieszenia i inne pierdoły to prosta sprawa, aby się w kosztach niepotrzebnych nie zakopać ..


robiłem już dziwne zabawki i każda działa do dzisiaj...

zdjęcia na stronie podanej w pierwszym poście.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

mi ta strona nie chodzi
badtoys

Post autor: badtoys »

serwer chwilowo padł ...
za co oni kasę biorą.
badtoys

Post autor: badtoys »

co do silnika to moja propozycja honda silnik H22a nominalnie 200KM
zakucie silnika i małe turbo powinno dać lekko 300KM

jeszcze trwa zbieranie info o potencjale silnika
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

po pierwsze - piszesz ze chcesz zrobic cos po raz pierwsyz i pytasz nas o informacje na ten temat - cos mi tu nie pasi ;-)

po drugie - gratulacje - za pomyslowosc i checi... jako ze siedze we wrocku caly czas prawie chetnie bym czasem popatrzyl a moze nawet i troche pomogl ;-) trzymam kciuki ;-)

po trzecie - jako moderator a nie lodoo ;-) - nie pisz posta pod postem tylko uzywaj przycisku EDYTUJ - i staraj sie tytulowac tematy tak zeby bylo wiadomo o czym jest w nich mowa...
badtoys

Post autor: badtoys »

ok zrozumiałem
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

badtoys pisze:co do silnika to moja propozycja honda silnik H22a nominalnie 200KM
zakucie silnika i małe turbo powinno dać lekko 300KM

jeszcze trwa zbieranie info o potencjale silnika
bierzesz 1,6 vteca i tez masz 350-500 km silnik znany rozpracowany na streetracing.pl masz tuch projektow na kilogramy i jest juz pelna metodologia jak co zrobic
badtoys

Post autor: badtoys »

jakieś linki kolego znajdziesz ... opcja każda dobra a silnik będzie miał parę kilo mniej..

mały filmik innej zabawki bo strna nie działa

moje buggy

kolejny filmik
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

www.streetracing.pl dzial projekty jest tam od groma hondziaqwek 1,6T

a tutaj masz prawdziwych maniakow przerabiania hond

http://www.ssgarage.pl/
ODPOWIEDZ