Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Corey16_Ruda Śląska i okolice

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

unikorn pisze:jak by co chętny na grill jestem
Jak wpadniesz do Bydzi to dostaniesz taki od mienia za free :mrgreen:
(lekko go tylko podpicujesz )
unikorn

Post autor: unikorn »

z wszystkimi blaszkami?
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

unikorn pisze:z wszystkimi blaszkami?
:mrgreen:
Jak kiedyś będziesz to po prostu wpadnij a będzie Twój
corey16

Post autor: corey16 »

nakręciłem się na nią fest i nie ma huja muszę ja zdobyć :-x :-x
jak buda będzie w lepszym stanie niż moja to robię tamtą, a jak nie to przeznaczenie na części :-P

edek
podejrzewam że była bita, lampy bez kotków, na zderzaku napis markerem renault 5, brat ma się dowiedzieć gdzie koleś mieszka, będę chciał kupić w cenie złomu, a jak nie będzie chciał sprzedać, w co wątpię, będę kombinował ze strażą miejską, ponoć jest opcja że zamiast oni sprzątać wrak mogę ja go wziąć, ale nie wiem jak to jest.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2009, 18:42 przez corey16, łącznie zmieniany 2 razy.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a co z papierami?
corey16

Post autor: corey16 »

trzeba się dowiedzieć, jak ich nie ma to kupuje, rozbieram a budę pociąć i na złom
wsmpw

Post autor: wsmpw »

aa,napewno są :D ciekawe jak z oc :mrgreen:
corey16

Post autor: corey16 »

chyba nie sądzisz ze koleś przez tyle lat opłacał :lol: :lol: :lol:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no ale jak ma papiery i spiszecie umowę i ją zaniesie do ubezpieczyciela to przyjdzie liścik :D
jjmag

Post autor: jjmag »

chwila panowie bez zbędnego rozpędzania osoba sprzedająca ma obowiązek zapewnić ubezpieczenie oc na okres minimum 30 dni do tego czasu wszystkie zaległe opłaty wiszą na poprzednim właścicielu dopiero po zakupie masz 30 dni na wycofanie lub kontynuację tego ubezpieczenia
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

ale jak kupisz auto bez ważnego OC , to musisz sobie wyrównać zaległości
i dopiero możesz zrezygnować (do 30 dni)
jjmag

Post autor: jjmag »

dlatego piszę wam jak wół krowie na miedzy brak składek poprzedniego właściciela jeśli nie wypowiedział umowy jest jego kłopotem i to do niego kiedyś za to zapuka komornik i to on ma ci zapewnić 30 dniowy okres ochronny ponieważ ty masz 30 dni na podjęcie decyzji czy kontynujesz czy rezygnujesz z polisy z daną firmą, jeżeli poprzedni właściciel wypowiedział umowę a ty chcesz poruszać się tym autem zawierasz całkiem nową umowę oc bez obowiązku wypowiedzenia gdyż zostało już to zrobione
corey16

Post autor: corey16 »

dobra możecie sobie bać spokój z tą gadką o OC
byłem zapukałem w pierwsze drzwi na parterze i strzał w 10, 5 jest mieszkającej tam kobiety i jej syna stoi już jakiś czas, nie wiem ile, nikt nią nie jeździ bo nikt w domu nie ma prawka, OC na bieżąco, przeglądu brak.
Jak porozmawia z synem to mi zadzwoni i powie czy sprzedają,ciekawe czy się zgodzi i za ile???
corey16

Post autor: corey16 »

dziś pani zadzwoniła i zawołała 500pln w niedziele albo poniedziałek jadę ją dokładnie obejrzeć i zobaczymy co z tego będzie :?: :?: :?:
unikorn

Post autor: unikorn »

Targuj sie! 350,-
ODPOWIEDZ