Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ZLOT RENAULT - BORKI 2009

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

ZLOT RENAULT - BORKI 2009

Post autor: Sweeper »

Zaproszenie od PKIRa
G-Boy pisze:Kochani - mamy juz polowe stycznia i czas zaczac dzialac.

Jak wiecie Ogólnopolski
ZLOT RENAULT - BORKI 2009 odbedzie sie w dniach 22-24 maja 2009 w OSW BORKI w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego ( www.borki.pl )


Wstepnie, aby narobic Wam smaku - zdradze kilka niespodzianek jakie dla Was przygotowujemy.. Na tyle na ile dzis wiemy - na zlocie pojawi sie osoba scisle zwiazana z wyscigami samochodowymi - Karolina Czapka. Dzieki niej bedziecie mogli na zywo zobaczyc prawdziwy samochod rajdowy - sportowe MII. Dla żądnych wrazen - SCIĄGAWKA ;)
W planach jest rowniez pokaz gaszenia ognia...ale wiecej szczegółów na razie zdradzic nie moge.

Mamy rowniez w planie kilka konkursów - a co za tym idzie - postaramy sie, aby i nagrody byly atrakcyjne.

Dlatego juz dzis oglaszamy akcje POMYSŁ - na adres zlotpikura@gmail.com slijcie propozycje konkursów jakie chcielibyscie abysmy przeprowadzili na zlocie. Warunek - nalezy podac opis jak konkurs mialby przebiegac, ile osob braloby w nim udzial oraz co byloby potrzebne do jego realizacji. Jesli konkurs bedzie ciekawy i zostanie wybrany - osoba ktora zgłosila pomysl bedzie mogla (na zyczenie) ta konkurencje przeprowadzic.

Kolejna sprawa - PLAKAT i naklejka. Tu z kolei pole do popisu dla wszystkich klubowych miłosnikow grafiki - trzeba przygotowac plakat promujacy zlot - oraz tradycyjnie wzor naklejki zlotowej. Czekam na zgloszenia tu na forum lub na maila. Dokladne wymogi techniczne co do plakatu i naklejki podamy na dniach.

Trzecia i najwazniejsza sprawa - jak co roku - licze ze klubowicze nie zawiodą i pomogą w poszukiwaniu sponsorów. Oczywiscie sponsorzy w zamian za to otrzymaja darmowa reklame na stronie glownej lub nawet na forum (baner lub logo itp..). Kto, co moze zalatwic - proszę informowac - robicie to glownie dla siebie i pozostalych klubowiczy! :)

Osoby, ktore są chetne do pomocy - mogą sie zgłaszac na podany email - zlotpikura@gmail.com lub do mnie na gg.

Z rezerwacjami domków i pokoi wystartujemy w ciagu tygodnia (jesli nic wiekszego sie nie zmieni) .

Tu podaje cennik:

Opłaty za miejsca noclegowe - wg. cennika ośrodka Borki:

- Domek 3 osobowy ( z wc, łazienką, umywalką, 2 pokoje) - 100zł/doba
- Pokój 2 osobowy 100zł/doba (2os), na dwie doby - 90zl/doba (2os.). Pokój zajęty przez 1 osobę 80,00zł/doba, osoba dodatkowa w pokoju 10,00zł/doba
- Namiot 1-2 osobowy 5zł/doba + 10zł/doba osoba dorosła, 5zł/doba osoba ucząca się
- Namiot 3-4 osobowy 10zł/doba + 10zł/doba osoba dorosła, 5zł/doba osoba ucząca się

Do cen należy doliczyć opłatę jednorazową tzw. Składki na Zlot:
- 25zł osoba dorosła
- 10zł dzieci 6-15 lat
- dzieci poniżej 6 lat bez składki
Wszystkich obowiązuje opłata miejscowa w wysokości:
- osoba dorosła: 1zł/doba
- osoba ucząca się: 0,20zł/doba

W tym wątku nie spamujemy - do luznych dyskusji pozostaje temat: http://klubrenault.pl/forum/viewtopic.php?t=128 viva
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 11:36 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

ja oczywiscie jestem

ps. mam dobra sytuacje jak r5 odpukac w niemalowane spluwam za siebie cos nie bedzie banglac to laguna pojade
wsmpw

Post autor: wsmpw »

kurde martwi mnei to że trzeba kase wpłacić odrazu.. z tego co czytałem,czy za namiot można sie nie zapowiadać? bo takto będę w 98% :D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

gdzie masz napisane odrazu ???

ja jak co roku wjezdzam przy wjezdzie skladka na pole i tam sie generalnie za darmo spi tak bylo 2 lata temu bynajmniej sie pytalem komu za namioty i nikt jakos nie wiedzial :P
wsmpw

Post autor: wsmpw »

aha to jestem :mrgreen: hehe gitara wjadą 2 piątki niebieskie ;-)
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

też się zastanawiam czy nie podjechać
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

daleko nie masz to dajesz :D
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

jakbym miał czas to i nad morze bym dotarł. zobaczymy jak szkoła będzie się przedstawiała
tel. 694-451-356
Obrazek
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Jak by nie było od 2004r zawsze Zaglądałem do Borek.W tym roku chyba bez zmian, powinienem się zameldować tradycyjnie już w sobotę rano. :-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

przyjade ale tylko R5 - jak nie bedzie jezdzic to mnie nie bedzie :-P
Rosic

Post autor: Rosic »

Na dwa zloty na pewno nie dam rady wpaść, ale 100razy wolałbym Miedziankę - o ile będzie w tym roku.
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

jakoś sobie nie wyobrażam tego roku bez miedzianki
tel. 694-451-356
Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

no no... ciekawe ciekawe całkiem mi blisko :D moze sie banditem dotelepie
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

jamoze na 1 dzionek wpadnę z kachą w końcu to juz MAJbędzie :)

Zobaczymy jak z kasą - Turbulencją wtezy zajadę - albo mam opcję tez r19 :)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

oki borki juz za tydzien kto sie wybiera ??

1) -=wasq=- :)
ODPOWIEDZ