Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 2009

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Sweeper pisze:ehh tak jak co roku - 40 pln, wpłata na konto klubowe którym zarządza Kabar :)
wkoncu to konto klubowe\\


jak narazie wplacilo mi zero osob nom ja powiedzmy pierwszy :P
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

ja puszcze jutro, najpozniej pojutrze:)


EDIT:

troche dluzej mi zeszlo, ale wlasnie kasa poszla.
Wasq, jak tam sytuacja, ile osob wplacilo??
Sweeper

Post autor: Sweeper »

dobra...
widzę, że to nie ma sensu
rozmawiałem wczoraj z Wasqiem i wychodzi na to, że znowu będziemy organizować zlot
zapał u członków klubu taki, że strach się bać...

przypominamy również o wpłatach
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mówcie co trzeba - mogę pomóc...
mimo, że mnie nie będzie ;-(
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

to nie pomozesz:P

bo najbardziej chodzi o pomoc na zlocie :P


ja zaltwie pucharki i moze tak jak mowilem mini niespodzianke czyli tabliczke imienna na tablice rejestracyjna dla kazdego ktory wplaci na zlot ale to kwestia dogadania kosztow z kumplem
Sweeper

Post autor: Sweeper »

musimy ustalić jakieś konkurencje :)
zlot PIKURa dał pewien pomysł na drużynową konkurencję, ale nie trzeba będzie medale zrobić
a może w ogóle w tym roku będą medale zamiast pucharów?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

moga byc i medale, to co mam robic tu na miejscu? moze trase proby? konkurencje.... ten slepy slalom fajnie wyszedl, a Sweeper jaka ta druzynowa, zdradz o co chodzi?
a naklejki kto robi? moge sie dowiedziec o cene u nas, mam kumpla w agencji reklamowej, do tej pory robil b.tanio...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

na zlocie PIKURa była konkurencja dla załogi 4 osobowej
polegała na tym, że jeden siedział w samochodzie i nim kierował a trzech trzymało linę i ciągnęli samochód między słupkami na czas
http://picasaweb.google.com/lukasz.haj/ ... directlink#
tylko wtedy liczyłoby się tylko pierwsze miejsce bo 3 załogi skompletować mogłoby być ciężko :) no i koszty (12 fantów, 12 medali, 12 dyplomów)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2sSFbfX_cGo&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2sSFbfX_cGo&hl=pl&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 21:29 przez Sweeper, łącznie zmieniany 2 razy.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

dzisiaj już poszły zgłoszenia do Francsukie.pl oraz Renault Polska - zobaczymy jaki będzie odzew
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ok moja propozycja na konkurencje to:
sprawnościowa na torze - 1,2,3 miejsce (liczy się czas)
przeciąganie autka - tylko pierwsze miejsce, ale drużynowe (4 osoby - liczy się czas)
najładniejszy samochód zlotu - tylko pierwsze miejsce (1 osoba - głosuje publiczność)
najlepszy wydech - tylko pierwsze miejsce (1 osoba - głosuje publiczność)
pierwsza konkurencja na torze, a pozostałe można zrobić na terenie campingu
daje to razem 9 medali (organizuję właśnie grawerowanie medali) do tego dyplomy oraz fanty od sponsorów
medale proponuję takie:
Obrazek
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

skorao masz mozliwosc zlatwic takie wypasne medale to dzialaj jakie koszta ???

Linka naklejeczki moga byc takie jak co roku


ps. na obecna sekjunde wplacilo "az" 5 osdob ze mna 6 :(
Sweeper

Post autor: Sweeper »

wyślij PW do tych co zapisali się na tor - jak tak dalej pójdzie to kasy na fanty nawet nie starczy :]
koszt medali ok 5-6 pln /szt . + grawerka
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

a grawerka ile ??


trudno jak bedzie malo soob to napsizemy ze ze wzgledu na brak zainteresowania oraz mala ilosc osob nie bedzie nagrod tylko dyplomy


druga sprawa jak bedzie potrzeba to odemnie z lodzi zorganizuje z 3-4 auta ktore chetnie polataja po torze i sie dorzuca kasa

pozdro
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

za rok termin wpłaty i koniec... nie ma, że boli... nie ma opłaty do dnia X - nie ma wjazdu na tor i brak możliwości udziału w konkurencjach...
inaczej to ja tego nie widzę, bo z roku na rok jest coraz gorzej w tej kwestii...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ale to przecież można tak zorganizować
- termin wpłaty do 15 czerwca
kto nie zapłacił nie ma wjazdu na tor
a grawerka nie wiem - 2,3 zł
ODPOWIEDZ