Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana góra 2009 17-19.07.2009

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

Ja również dziekuje wszytkim , było super extra i wspaniale.
Wielkie dzieki wszytkim którzy się przyczynili do reanimacji renaty po upalaniu na torze i po posikaniu się na nim, jutro prowizorka znika i będzie nowa rureczka :mrgreen:
Do zobaczenia za rok w powiększonym gronie ;-) o najmłodszą klubowiczkę :mrgreen:
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzięki wszystkim, niestety z powodu braku oflagowania chyba niewielu mnie skojarzyło :mrgreen: Ale na przyszły rok na bank będę już oflagowany i na 99% własnym piątalem ;-)

A tu zdjęcie z Miedzianki sprzed 31 lat :-D (dzięki Linka za oprowadzenie po budynku toru ;-))

Obrazek

Posiadam jeszcze filmiki z przejazdów, postaram się wrzucić później :-)
Rosic

Post autor: Rosic »

Właśnie dotarłem do domu... :)

Muszę powiedzieć, że w tym roku bardzo bardzo mi się podobało i wszystkim dziękuje za świetną atmosferę. Tor przygotowany był ekstra a piątkowa integracja była wręcz rewelacyjna :)

Dzięki też dla Mopla za użyczenie GTRki w świetnej formie ;)

Zdjęcia (mam jakieś 300) i film z przejazdu jutro, bo teraz już padam.

EDIT: film jednak już dziś :)
http://www.youtube.com/watch?v=sYENwcEfdS4
unikorn

Post autor: unikorn »

Sweeper pisze: tylko za rok nie pij tyle...
No i ładnie... wyszedłem na chlejusa :P Ważne że na drugi dzień wytrzeźwiałem na czas i mogłem pośmigać na torze.
BTW zrobisz takie zestawienie wyników jak w zeszłym roku? Bo nawet nie wiem, który byłem.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Wlasnie wlasnie, tez jestem ciekawa jak to wyglada.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

postaram się dzisiaj wrzucić tabelę z wynikami
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Piatek - wieczor

Obrazek


Niedziela - rano

Obrazek
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

UUU widze na 1 fotce od tommies-a ze UNIKORN znowu naprany A na drugiej to jak Szkieletor z Hi-men-a :) Na potege posępnego UNIKORNA ;)))
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Rosic

Post autor: Rosic »

Wiedziałem, że ktoś pokaże ten (NIE) mój różowy parasol, well... :D było wesoło

Udało mi się dziś zgrać foty i po szybkim odrzuceniu tych najgorszych wgrałem na fotosika jedynie 190 :D

Link do albumu: http://rosiczki.fotosik.pl/albumy/663406.html

A komu się albumu nie chce oglądać to kilka zajawkowych:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Z załączonych zdjęć wynikało by,że nie był to zlot Klubu Renault 5 Polska ale konwencja zreaktywowanej Polskiej Partii Prrzyjaciół Piwa.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

mario-s pisze:Z załączonych zdjęć wynikało by,że nie był to zlot Klubu Renault 5 Polska ale konwencja zreaktywowanej Polskiej Partii Prrzyjaciół Piwa.
i nie tylko :mrgreen:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

UNIKORN dlatego sobie pozwolił bo taki mały zastrzyk gotówki dostał w trasie na miedzianke ;-) też bym się cieszył 8-)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wrzucać foty i filmiki :-D a nie o pier.dołach gadacie :-D
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Zablokowany