Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Terrarystyka

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Re5peGTT

Terrarystyka

Post autor: Re5peGTT »

Czy jest tu ktoś kto interesuje się hodowlą egzotycznych stworów? Jakieś gady, płazy, pająki, skorupiaki, owady albo coś jeszcze dziwniejszego?
Ja osobiście mam małe wiwarium, chociaż może raczej paludarium (nie jestem pewien bo nigdzie to nie jest sprecyzowane) w którym oprócz gąszczu egzotycznych roślin trzymam rzekotkę żabią i kumaka dalekowschodniego, no i jeszcze wija - Gigas. Od roku już tak siedzą i wcinają świerszcze :-)
Teraz zbieram środki na stworzenie dwóch większych zbiorników, mam zamiar trzymać w nich najbardziej kolorowe z płazów - drzewołazy (dendrobatidae), takie maluszki we wszystkich możliwych kolorach :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

Czy jest tu ktoś kto interesuje się hodowlą egzotycznych stworów? Jakieś gady, płazy, pająki, skorupiaki, owady albo coś jeszcze dziwniejszego?
ja moze nie bezposrednio ale mam 2 kumplii na ulicy ktorzy sie zajmuja takim czyms... a co Ciebie konkretnie interesuje :?:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

moj brat :-P
- boa
- kilka pajakow
- agama (sprzedana)
- jakis inny jaszczur, troche wiekszy... waran chyba jakis...
- szczury (dla weza :mrgreen:)
Re5peGTT

Post autor: Re5peGTT »

Ja napisałem że interesuje się PŁAZAMI, głownie z Ameryki Południowej, no i hodowlą karmówki, czyli muszki owocówki (Drosophila Hydei) i mączniaka młynarka :-)

Chyba wiem Lodoo czemu Twój brat sprzedał agamę, mój kumpel też to zrobił w momencie kiedy na świerszcze musiał już wydawać ponad 150zł miesięcznie :-P
frograjd
Posty: 23
Rejestracja: 14 października 2008, 18:40
Lokalizacja: starachowice-olsztyn

Post autor: frograjd »

Ja specjalnie się tym nie interesuję ale moja żona trzyma jak się nie mylę z 10 sztuk pająków. Fajnie jest je obserwować jak polują.
brejq

Post autor: brejq »

a u mnie rezyduje agama brodata - strasznie pocieszne stworzenie
Re5peGTT pisze:Chyba wiem Lodoo czemu Twój brat sprzedał agamę, mój kumpel też to zrobił w momencie kiedy na świerszcze musiał już wydawać ponad 150zł miesięcznie
ee nie jest tak źle, grunt to tanie dojscie do karmówki ;)
ODPOWIEDZ