Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Grafika komputerowa - R5

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Rooster

Grafika komputerowa - R5

Post autor: Rooster »

Dzieńdoberek :)
Ostatnio mi się nudziło i zrobiłem sobie pixelcara. A że mam moją Renoofke od prawie pół roku i nadal sram w gacie, łatwo się domyślic, jaki był to pixelcar. :D

Obrazek

a tutaj link do strony, na której się udzielam pod tym samym nickiem.
PIXELJOINT.COM
Zaznaczam, że pixelarty tworzone są na zasadzie ręcznego stawiania pixel po pixelu całych obrazów. Żadnych narzędzi wygładzających ani redukcji kolorów. Nawet napis jest ręcznie zrobiony (bo fonty są zabronione na tej stronie).

Co o niej twierdzicie? :D
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2011, 19:15 przez Rooster, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jak mam byc szczery to jest ona ciut za krotka :P
rocker

Post autor: rocker »

-=wasq=- pisze:jak mam byc szczery to jest ona ciut za krotka :P
:mrgreen: :?: :mrgreen: :?: Ciut :?:
unikorn

Post autor: unikorn »

Jest przekozacka, jedyne co to troszke przednia szyba mniej nachylona wydaje mie sie ze by byc mogla. Front i tył nieco pod pandzioche mi podchodzi ale i tak super Ci wyszło :D Cieniowanie szyb, rulezz.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

super ale auto za krotkie i nakladki na blotniki cos nie halo na widoku od frontu troche za wysoka szyba w porownaniu do reszty... mocowanie lusterek popawic :-D i za bardzo odstaja na boki
takie pierd.olki w sumie - ale warto dopracowac :)
gratuluje umiejetnosci :)
unikorn

Post autor: unikorn »

Hehe no i drzwi za mało ;P
Rooster

Post autor: Rooster »

ja zrobilem wersje dwudrzwiowa :P zacieszam sie moim autkiem i takie wlasnie narysowalem :P

A co do dlugosci - w tej categorii pixelartow, czyli wsrod pixelcarow sa rozne skale. Nie chce mi sie mierzyc, ale w moim rysunku boczny rzut sie miesci szacuje ze w kwadracie 180x120 pixeli. Sa skale, gdzie jest normalna dlugosc autka, a sa tez skale, gdzie cale auto jest narysowane znacznie wieksze.

Obrazek
Obrazek

Jedne z tysiecy przykladow.
Ale to juz robia artysci z latami praktyk. Ja pixelarty robie ledwo rok.
unikorn

Post autor: unikorn »

Hmm przypominają mi się stare gierki na amige :D Sam porzeźbię, zobaczymy jak mi pojdzie :P
vino1986

Post autor: vino1986 »

w sumie te Skyline tez fajnie wyszly od razu mozna rozpoznac jakie wersje i w ogole... generalnie fajna sprawa...
Rooster

Post autor: Rooster »

Uahahahaha
Po pięciu dniach roboty inna grafika z renatką
nie taka jakas idealna, bo jeszcze w pracy na warstwach nie jestem wprawiony, ale dokonalem portreciku jakiejs reni z wikipedii

Obrazek
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

bajer :)
corey16

Post autor: corey16 »

No no ładnie ;)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

re5pect...
normalnie jak przefiltrowane zdjecie :)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

gratulacje,piękna robota :-)
Rooster

Post autor: Rooster »

dzieki :)
w tej chwili powoli, ale raczej bez pospiechu robie wersje ala "Death Race", czyli opancerzona Renia z karabinami maszynowymi...

Zobaczymy jak mi wyjdzie.
ODPOWIEDZ