Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Mam nadzieję, że to żart.

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

paranoja...

ale jest dla nas nadzieja:

Kogo obejmie nowy podatek? Na pewno tych, którzy kupią samochody po jego wprowadzeniu – zarówno używane, jak i nowe sprzedawane w salonach. Jak się dowiedzieliśmy, poważnie rozważana jest również możliwość rozszerzenia podatku także na tych, którzy są już właścicielami aut. Pytani przez nas eksperci twierdzą jednak, że z punktu widzenia prawa unijnego takie rozwiązanie może budzić wątpliwości. Powód: rząd chce opodatkować auto, za które już wcześniej została zapłacona akcyza. Na razie nie wiadomo, jak ten problem rozwiąże Ministerstwo Finansów. Jego przedstawiciele nie chcą wypowiadać się na ten temat. "W przyszłym tygodniu zajmie się tą sprawą kierownictwo resortu. Dopiero wtedy podamy szczegóły" - mówi Witold Lisicki z biura prasowego resortu.

http://www.dziennik.pl/gospodarka/artic ... hodow.html
cyp

Post autor: cyp »

jak o tym rano czytalem to myslalem ze to jakis zalegly prima aprilisowy zart portalu, ale widze ze wszedzie o tym pisza, mam nadzieje ze to nie zostanie wprowadzone w zycie, bo na ulicach zrobi sie pustka :mrgreen: no i nie bedzie juz "tanich aut dla studentow" :(
jjmag

Post autor: jjmag »

paranoja to kurwa delikatnie powiedziane zostanie wtedy wsadzić 5 litrów pod machę ze 400 kucy i niech mnie dogonią :evil: to ile ma ktoś zapłacić za zabytkowe auto dajmy na to z 60r którym wyjeżdza tylko dwa razy do roku :?:
corey16

Post autor: corey16 »

jak te skurwysyny to wprowadza to część ludzi będzie jeździć na nielegalu i sami sobie problemy stwarzają, Ja na pewno NIE ZAPŁACĘ i niech mnie ścigają
jjmag pisze:5 litrów pod machę ze 400 kucy i niech mnie dogonią
unikorn

Post autor: unikorn »

I czego wy się podniecacie... Jaka macie emisję CO? Jeśli nawet nam się dobiorą do roczników to albo sprzedamy auta kolegom za granice albo zaniżymy emisję spalin. Poza tym połowa z was ma powtykane LPG albo silniki z lat późniejszych niż 92 więc o co kaman?
jjmag

Post autor: jjmag »

nie będą ci patrzyli szczególnie teraz od roku silnika tylko od pojazdu, a nie po to wywalam 2 tyś euro za przyprowadzenie samochodu żeby go teraz z powrotem sprzedać do niemca chociaż z tego co słyszałem niemiec też ma już w dupie sprzedawać dla polaczka auto powyżej pięciu lat dlatego że przy zdaniu takiego samochodu do kasacji dostanie za niego od 1000 do 4000 tysi upustu przy zakupie nowego auta z salonu, tak więc po co ma ci je sprzedać za 600 euro jak może odebrać na tym więcej
unikorn

Post autor: unikorn »

Dupa blada. Nie wszyscy niemiaszki mają na nowe auta. Dupa blada 2. Kto Ci kaze sprzedawac auto na zachod?
jjmag

Post autor: jjmag »

sory wielkie od wschodniej strony to ja mieszkam giełda białystok audi kartofelwagen mercedes z żadka volvo, giełda lublin to samo przejeżdzający białorusini i ukraincy pasat i to w kombi ze zbiornikiem 120 litrów , mercedes ze zbiornikiem od amerykańca 120 lub 140 i inne auta ale żadne ze zbiornikiem poniżej 80l
konradmk

Post autor: konradmk »

bo oni w tych zbiornikach przemycają paliwo, dlatego potrzebują takich wielkich.
jjmag

Post autor: jjmag »

nie przemycają nie ma zakazu wwozu jest tylko zakaz sprzedaży ale kto tego przestrzega do tej pory w moich stronach większa połowa się tym trudniła za jeden strzał od 100 do 200 zeta na czysto więc wcale mnie to nie dziwi
unikorn

Post autor: unikorn »

Wątek nam gdzieś ucieka...

Jak pisałem wcześniej: nie ma się co podniecać.

Patrząc obiektywnie to plan przyzwoity aby pozbyć się jak to ktoś skomentował "złomu" jak widać chcemy postąpić podobnie do zachodnich sąsiadów czerpiąc zarówno z ich bierzącego zachowania jak i z historii. Germańczycy postanowili zachęcić swój lud do wyzbywania się starych aut poprzez ulgę przy zakupie nowego... typowe zachowanie w stylu marchewki na kiju. My ustalamy wysoki podatek na stare auta - Wódz leje nas kijem po dupie a marchewke zje sam. No cóż nie ma się co łudzić. Wyrównanie warstw społecznych nastąpi... niestety poprzez ucisk i ograniczenia warstwy niższej... :/
jjmag

Post autor: jjmag »

to ja mam pomysła może poprostu zacznijmy importować z francji nowe nadwozia podobno jeszcze są dostępne a wtedy w papierach będziemy mieli datę produkcji nowego auta i niech nas cmokną
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie ma juz bud nowych... opza tym cena kilka razy wieksza niz taki podatek....
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Ja pierdole moje autko będzie miało za rok 25 latek jeździ znakomicie nie kopci i nie smrodzi diagnosta się dziwi się ,że strasznie mało co2 i innych świństw jak na ten wiek i tu jeszcze taki podatek.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2009, 21:46 przez djmonkey, łącznie zmieniany 1 raz.
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
ODPOWIEDZ