Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Agnieszka-Renault 19 1.4 pb+lpg

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

Aluski zostały oddane do malowania proszkowego,kolor srebrny.Fotki z dzisiaj;
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

też mam takie :radocha:
Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

cena 90 zeta obejmuje piaskowanie i malowanie proszkowe,gość chciał 100 ale ytargowałam po 10 na sztuce ;P
Qucor

Post autor: Qucor »

Jak dla mnie to troszkę kasę niepotrzebnie wydałaś...

Nie wiem jaka cena była tych felg ale jeżeli dodasz do tego koszty doprowadzenia ich do ładnego stanu to jak dla mnie strata kasiorki...

No i do tego do r19 fele w rozmiarze 13 cali... MAŁE :stres:

No ale jak chcesz tak rób...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Stratą kasiorki jest remontowanie Renault 5, pewnie o tym dobrze wiesz więc nie bardzo rozumiem czego się czepiasz :-)

Te auta trzeba traktować jako hobby a nie inwestycje finansową. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś odzyskał pieniądze wsadzone w auto...
Qucor

Post autor: Qucor »

Wybacz że piszę co myślę...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ok, jestem za tym. Ale jakby co innego piszesz, a co innego robisz.

Ładujesz niemałą kasę w stare zardzewiałe auto? :okok:

Liczysz że Ci się zwróci czy to "strata kasiorki"? :)

Jeśli Aga chce takie felgi bo jej się podobają to robi dobry krok, porządnie odnowić i cieszyć się przez lata.
Qucor

Post autor: Qucor »

No tak masz rację każdy ładuję kasiorkę w co chce i jak chce...
Ale jakby co innego piszesz, a co innego robisz.
No może i tak...

Głównie chodzi mi o to że te koła to MAŁE jak na autko rozmiarów r19...
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

po pierwsze zapłaciła mało, bo rozumiem ze około 100 za wszystko tak???? Ja kiedyś samemu pomalowałem i było git. Koła nie są małe! Wystarczajacy jest ten rozmiar, jakie są w ogóle zalety załozenia większego koła??? bo ja słyszałem tylko o zaletach załozenia szerszych opon... Doedukujta mnie! :>
Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

Za same fele zapłaciłam 180 złocisza.Do tego doliczyć piaskowanie i malowanie 360(90 zeta to za 1 szt.) razem nam daje 540 zeta.
Powiem tak jakbym wcześniej znała cenę mal.proszk.to pewnie wolałabym kupić jakieś inne 14 bądz 15.
Ale uparłam sie na seryjne,więc mam...a czy one są małe?...obecnie też mam 13' opona 175/70 czyli fabryczna i tego póki co bede sie trzymać.
Po prostu chcę żeby autko ładnie wyglądało :lol:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

tak trzymać :okok:
Adi

Post autor: Adi »

Ważne zeby Własciciel był zadowolony i mi tez wydaje sie ze 13 do r 19 seryjnego wystarcza tym bardziej oponki maja wysoki balon
Aga powodzenia w pracach przy 19 i czekam na dalsze foty z prac
Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

jeszcze doradzcie mi...na drzwiach mam listwy,na te listwy naklejony jest niebieski pasek,planuje go zerwać i pomalować na srebrno,tak samo przedni zderzak tą listwe...tylko czym?na zderzaku tylnym zachował sie dosyć ładnie srebrny kolorek tej listewki ;P

na tym zdjeciu widać kawałek tej listwy z niebieską nalepką
Obrazek
Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

w końcu komp wykrywa aparat i można wrzucić fotki pomalowanych alusów


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

Aluski prezentują się bardzo ładnie
ODPOWIEDZ