Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Elvis - polowanie we Wrocławiu :)

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Elvis_Presley

Elvis - polowanie we Wrocławiu :)

Post autor: Elvis_Presley »

Tutaj będę wrzucał Renatki z Wrocławia. Pierwszy łup niedaleko mnie:

Obrazek

Obrazek

Jakaś kombinowana - wnętrze z Campusa, atrapa z GTR, lotka z GTT/GTE, zderzak od GTX bodajże... I jeszcze emblemat z GT Turbo, z tym że napis "Turbo" jest urwany i zostało samo "GT" :lol: I wszystko w kolorze nadwozia ;-) Silnik 1.4 58KM, tak mi właścicielka powiedziała... Ładna kobita zresztą ;-) W okresie wakacyjnym ma być na sprzedaż podobno, miałem ją brać ale pojawiła się GTE więc jak coś służę pomocą... Blachy w super stanie :-)
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2009, 09:38 przez Elvis_Presley, łącznie zmieniany 1 raz.
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

jak ta naklejka w prawym dolnym rogu klapy bagażnika ma kolory Italii to kolega z 5 lat temu ją sprowadził i miała wtedy z 70 000 km.Była w super stanie bo widziałem ją po sprowadzeniu na Włoskich numerach.
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

mario-s pisze:jak ta naklejka w prawym dolnym rogu klapy bagażnika ma kolory Italii to kolega z 5 lat temu ją sprowadził i miała wtedy z 70 000 km.Była w super stanie bo widziałem ją po sprowadzeniu na Włoskich numerach.
Dokładnie tak jest :-)

Obrazek

Może nie upolowana, ale była R5 GTR mojego ojca - na zdjęciu rok ok. 1998, pożegnanie Renaty przed zakupem Astry. Fajna była - szyberdach, fotele ze świetnym trzymaniem bocznym, el. szybki i C2J - wrażenia niezapomniane ;-) Na zdjęciu bonusowo ja z młodszym bratem :mrgreen:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

ta biała 5 drzwi fajna
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Dzisiejsze wrocławskie Renie:

1. Drzewieckiego, chyba już nie jeździ bo stoi pod tym drzewem od dłuższego czasu:
Obrazek
2. Też Drzewieckiego, śmiga aż miło ;-) :
Obrazek
3. Bulwar Ikara, strasznie wygląda, zawsze ma szybę kierowcy niedomkniętą nawet w zimie :lol: :
Obrazek
4. Skrzydlata, w zasadzie po sąsiedzku ;-) 1,6D, starsze małżeństwo śmiga:
Obrazek

Na dzisiaj dosyć, mogę się tylko pochwalić że znam jeszcze wiele Renatek z Wrocławia i sukcesywnie będę starał się uzupełniać galerię :-D W czwartek będę w okolicach parkingu Urzędu Miejskiego miasta Wrocławia(mają tam samochody ściągnięte z ulicy - porzucone przez właścicieli) i cyknę fotkę "babci" która dożywa tam swojego końca - szkoda bo w miarę kompletnie wygląda :-( Wiem, że UM organizował jakieś przetargi na te wozy z parkingów depozytowych, jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę popytać i pomóc :-)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Parking urzędu miasta dla wraków ściąganych z ulic z dzielnicy Fabryczna, ul. Długa:

Obrazek

Obrazek

Wiem, że Zarząd Dróg i Komunikacji (ZDiK) robi co jakiś czas przetargi na te wraki, w przypadku braku zainteresowania jadą na żyletki - może ktoś się zainteresuje? Z zewnątrz wygląda na kompletną :-)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Bolesławiec, os. Piastów:

Obrazek

W progu od strony kierowcy ma taką dziurę że można całą pięść wsadzić :-D

Wrocław, os. Szczepin:

Obrazek

Na dziś dosyć :-)
glock

Post autor: glock »

widze jak na dzis to black&white sie trafiło :)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

glock pisze:widze jak na dzis to black&white sie trafiło :)
Nie do końca, blue&white, no ale aparaty w telefonach trochę przekłamują ;-)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Sprzed około czterech - pięciu lat :-) Szkoda że wtedy nie zwracałem uwagi na Renówki, z tego co pamiętam miała halogeny w zderzaku :-) Tzw. mistrzyni drugiego planu :mrgreen:

Obrazek
Kinga

Post autor: Kinga »

ładny rekinek :)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Kinga pisze:ładny rekinek :)
Z brzydkim bym sobie zdjęcia nie robił ;-)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Zupełnym przypadkiem ją zobaczyłem, oczywiście zawróciłem żeby ją sfocić :-D Jest na sprzedaż za 1000zł ale nawet nie spisywałem nr. tel., bo szpachla płatami odchodziła z dachu :-)

Obrazek
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Na sprzedaż, poj. 1397ccm, niby GTR, elektryka, te fajne fotele z trzymaniem bocznym, ul. Swojczycka, 1550zł. Kumpel fotografował :-)

Obrazek

A ta spotkana jak wracałem od "mojej" GTE, straszna ruina :(

Obrazek
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Obrazek

Nie z Wrocka ale z Dolnego Śląska, bardzo ładny GTX w dodatku z podstarzałym właścicielem który rzadko nim jeździ, więc... :D
ODPOWIEDZ