Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sweeper - Renault Scenic 1.9dCi

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Kali___

Post autor: Kali___ »

Mówie o espace :)
A tej białej Vectry komentować nie bede :)
A powiedz mi gdzie tam było napisane , ze jest z IC ?? 8-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kali___ pisze:Mówie o espace :)
się kurwa znasz...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a o to dlaczego lubię ten samochód:
Obrazek
prosta droga i 6 bieg :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

sweep czy to jest chwilowe spalanie czy generalnie kolo tego na 100 wychodzi :?: bo jak tyle pali to normalnie rewelacja...
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Nic tylko się cieszyć ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

vino1986 pisze:sweep czy to jest chwilowe spalanie czy generalnie kolo tego na 100 wychodzi :?: bo jak tyle pali to normalnie rewelacja...
to jest chwilowe w idealnych warunkach jazdy (prosta droga i brak wiatru)
średnie w cyklu mieszanym to 6,2 - 6,3 l/100km w trasie 5,8 l

i jeszcze parę zdjęć bo w sumie to nie pochwaliłem się za bardzo jak wygląda ;P

<embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://picasaweb.google.pl/s/c/bin/slideshow.swf" width="600" height="400" flashvars="host=picasaweb.google.pl&hl=pl&feat=flashalbum&RGB=0x000000&feed=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.pl%2Fdata%2Ffeed%2Fapi%2Fuser%2Frenault5.pl%2Falbumid%2F5336845052125970177%3Falt%3Drss%26kind%3Dphoto%26hl%3Dpl" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed>
Maolat

Post autor: Maolat »

Ładna :) co nowe to nowe :) (nowsze :P)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Maolat pisze:Ładna :) co nowe to nowe :) (nowsze :P)
Żeby tak było, ładniejsze może i jest, ale lepsze...

Wczoraj skończyłem robić Espace z 2006 roku, porażka...
Dla mnie Renault już dawno "się skończyło".
vino1986

Post autor: vino1986 »

ja tez generalnie nie slysze dobrych rzeczy o renowkach... od kad weszly laguny 2 to tym bardziej... mam znajomych co w serwisach siedza to mowia o nich niezly shit :-?
Sweeper

Post autor: Sweeper »

jakbym się tak miał przejmować opiniami wszystkich posiadaczy samochodów to nie miałbym czym jeździć...
każda marka ma swoje "za uszami" kwestia tego czy akceptujemy to czy nie
do tej pory żadne Renault mnie nie zawiodło, znam wady modeli na które się decyduję i liczę z kosztami utrzymania

a zarówno Thalia jak i Scenic serwisowały się w ASO - więc tak źle chyba z tymi Renault nie jest (w kontenerze jeszcze nie mieszkam z powodu mitu wysokich cen serwisu)
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Sweeper pisze:akbym się tak miał przejmować opiniami wszystkich posiadaczy samochodów to nie miałbym czym jeździć...
jak się rozglądałem za nową bryką to każde auto było be. chyba nic złego tylko o maluchu nie usłyszałem
tel. 694-451-356
Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

Napiszę coś przeciwko sobie.... ale ja to bym go na jakąś fajną fele wsadził :P
Rosic

Post autor: Rosic »

Jako rodzinne - świetne.
ODPOWIEDZ