Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie na Torze w Wyrazowie

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

ciast

Spotkanie na Torze w Wyrazowie

Post autor: ciast »

Niedawno Klub Renault 19 Polska - grupa śląska, robiła otwarcie sezonu na Torze w Wyrazowie k. Częstochowy. Szykuje się powtórka, z tym, że teraz już wjazd na tor kosztuje - 600-800zł na cały dzień, tor wtedy dostajemy na wyłączność. Z mojej strony padł pomysł, żeby spotkali się nie tylko ludzie z R19, nikt nie ma nic przeciwko i jesteśmy mile widziani. Może i od nas byłby ktoś chętny na takie spotkanie? Chłopaki mówią o kosztach rzędu 30-40zł - wjazd na tor plus jakaś ładna naklejeczka ;)
TUTAJ do obejrzenia temat z forum R19K dotyczący wypadu.

A propos... wypad planowany na czerwiec ;)
Arti

Post autor: Arti »

z www.ytrc.pl na Wyraziowie też jeździmy
warto dać te parę groszy i poupalać
przynajmniej inni się nie wtarabanią...
ODPOWIEDZ