Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

regulamin konkurencji

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

regulamin konkurencji

Post autor: -=wasq=- »

takie propozycjie ktos ma jeszcze jakies pomysly co dodac prosze cytowac mojego posta i doklejac pkt :)


JAZDA PO TORZE

1) startowac moze kazdy kto uiscil oplate za tor zgodnie z terminem wplat.
Oraz osoby ktore zostana zatwierdzone przez minimum 2 organizatorow po terminie wplat
2) do klasyfikacji generalnej brane sa pod uwage wyniki tylko r5
3) liczy sie najlepszy czas przejazdu
4) jeedziemy na swiatlach
5) z zapietymi pasami
6) zamnkietymi szybami


NAJŁADNIEJSZE AUTO ZLOTU

1) glos mozna oddac na jedno auto oraz tlyko raz
2) na karcie zglsozeniowej prosze podac nicka/nazwisko poniewaz bedzie losowana nagroda dla publicznosci :)
3)glosy oddajemy tylko na stosownym formularzu
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ja ogólnie tak, ale:
punkt 1:... Oraz osoby ktore zostana zatwierdzone przez minimum 2 organizatorow po terminie wplat oraz uiszczą opłatę w wysokości 60 zł.

W końcu musza być jakieś konsekwencje tego że nie wpłacili w terminie.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

2) wieksza opłata tak jak pisał kabar! i za nieterminową zapłatę brak mozliwości zdobycia nagród!!!!!! muszą być konsekwencje - a nie wpłaca potem i w sumie ma takie same "prawa" jak wpłacający wcześniej.
3) każdy ma jednakową ilość startów np.3 i z tych czasów najlepszy jest brany do klasyfikacji
potem można jeździć kto ile chce bez pomiaru czasu, ale zawsze tym samym torem, nie wolno wyprzedzać... - tak było w zeszłym roku - na koniec większość nie jeździła i mozna było się wyszaleć kto chciał ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

w zeszłym roku się tak udało ponieważ startowały dwa samochody ;P
dlatego 20 samochodów zrobiliśmy jedno kółko w 15 minut a tor był na 3 godziny ;D

w tym roku tor również jest bezkolizyjny więc 3 przejazdy damy radę ;)
z tą nieterminową wpłatą i brak nagród to już bym dał sobie spokój - kto to będzie egzekwował?? ja będę miał dość pracy...
a medale chcecie zobaczyć? ;D :D :D :D
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jak to jak - listy robisz powiedzmy 30 czerwca i są zamknięte i koniec.
a wpłata w późniejszym terminie pozwala pojeździć po torze dla przyjemności bez udziału w konkurencjach (wszystkich). proste.

albo ten termin po coś jest albo nie... tylko jak nie to po co był cały lament, że nie wpłacają, że mało ludzi itd....

a jak ma być tak, że kiedy kto wpłaci to po co w ogóle był termin? znów wyjdzie, że nie ma sensu wpłacać, bo jak się wpłaci w dzień zlotu to jest tak samo.

Niech będzie trochę zasad i normalnej organizacji...

Więc moje zdanie takie - lista zamknięta 30 czerwca = lista startowa we wszystkich konkurencjach.
Każdy kto wpłaci później, płaci + 10zł i może jeździć po torze i brać udział w konkurencjach poza klasyfikacją, ale może głosować na auto zlotu.

A jak chcecie inaczej to Wasza sprawa :-P tylko jak za rok będą wpłacać w lipcu to sami sobie będziecie winni :-P
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

A niech spóźnialscy też mają... no bez przesady.. niech jadą tyle co inni i niech biorą udział we wszystkim co możliwe. A przy ognisku podziękowania dla tych którzy wpłacili zgodnie z wymogami klubu. :-D

takie moje 2 grosze 8-)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

wydaje mi sie ze moga wplacic wiecej ale maja prawo do nagrod
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mnie to tam ryba w sumie, tylko za rok znów będą wpłaty spóźnione i znów będzie lament :-P róbcie jak chcecie :-P
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

przeciez placa kare za spoznienie
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no to ja już nie wiem jak jest :-P
czyli tak jakby płacili za wczasu tylko trochę więcej za to że później tak?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

tak

na wielu zlotach iprezach tak jest

zobacz jak jest na koncertach

sprzedaz przedterminowa taniej


w terminie standard

last minut najdrozej
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no może i masz rację ;-)
ODPOWIEDZ