Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

DAREX--->> E38 3.5 V8 :)

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

DAREX

DAREX--->> E38 3.5 V8 :)

Post autor: DAREX »

Opis z innego forum przeciągłem więc z góry sorki za Sajgon ale ogólnie jest wszystko w miare uporządkowane :)

A więc pora na małe podsumowanie wyglądu auta:

Tak wyglądała dzień po zakupie Styczeń 2008r :)

Obrazek

Obrazek

W okolicach Sierpnia zaczęło się dziać wio do Torunia do Dzikusa po części :)

Obrazek

Obrazek

Oczywiście listwy progowe i nakładki dolne na drzwi również są :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Małe porównanie :)

Obrazek

Dodatkowo do auta doszły ori Xenony po lifcie ze spryskiwaczami reflektorów

Obrazek

Taki mały gadżecik ;)

Obrazek

Pierwsze fotki po malowaniu, które okazało się totalną porażką nie dlatego że było źle pomalowane ale dlatego że lakier miał inny odcień :( (auto malowane w dobrym zakładzie w KRK no cóż.....)

Obrazek

Obrazek

W końcu zapadła decyzja że samochód będzie pomalowany cały oprócz dachu i polerka :)

Obrazek

Na dzień dzisiejszy wygląda tak :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lampy tylne oczywiście też po lifcie, ale i tak będą zmienione na biały kierunek bo kupiłem je miesiąc po kupnie auta więc nie wiedziałem co mnie czeka :)

Obrazek

Kolejne małe porównanie z cyklu przed i po ;)

Obrazek

Pod maską jak wiadomo skromne 3.5 V8 M62

Obrazek

Obrazek

Do auta zostało założyć tylko listwy na progi, ale to jak będzie troszkę cieplej, dodatkowo mam komplet ShadowLine do niej, który jednak pójdzie na sprzedaż ponieważ po przyłożeniu go do auta uznałem że nie zrobię jej takiego upokorzenia jakim będzie pozbawienie królewskiego chromu :DD

Obrazek

Fotek wnętrze póki co nie pokazuję bo trzeba przyznać że jest to dość uboga wersja, skóra, climatronic, tempomat, telefon, zmieniarka itd. O taki rzeczach jak elektryczne szyby nie wspominam bo wiadomo że to standard. Ale nie ma podgrzewanych ani elektrycznych foteli dlatego w najbliższym czasie do auta dochodzą skórzane SportSitze w elektryce i podgrzewaniu oraz elektryczna i najlepiej podgrzewana tylna kanapa, dodatkowo dojdzie PDC na przód i tył, i felga w rozmiarze 18-19cali na lato i nic więcej :)

Ogólnie planów jest masa ich realizacja potrwa ale dojdę do celu w końcu :)


Kolejna sesja :[/color]


Dzisiaj korzystając z tego że byłem u siostry na "wiosce" i że była ładna pogoda :P
Postanowiłem z nudów zrobić kilka fotek ;)

Obrazek

Ahh ten negatyw i ta szerokość, przenosić mnie od strzała do działu German haha :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogólnie teraz zmieniłem jeszcze felgi na 18nastki ale to jeszcze nie jest to :D
Pozdro.
konradmk

Re: DAREX--->> E38 3.5 V8 :)

Post autor: konradmk »

DAREX pisze: Ogólnie planów jest masa ich realizacja potrwa ale dojdę do celu w końcu :)
a LPG już jest? :D :D :D
vino1986

Post autor: vino1986 »

konradmk pisze: a LPG już jest? :D :D :D
ja obstawiam ze jak beta w benzynie to juz pewsnie posiada... generalnie to jest forum renaulta 5... reksia opisales w 3 zdaniach i piszesz ze chcesz go sprzedac na dodatek... a bete to tak opisales i tyle jej zdjec porobiles ze normalnie mozna jej sesje zdjeciowa do fotki.pl wstawic... zrob taka sesje zdjeciowa "reksiowi" bo nas na tym forum on bardziej interesuje jak bi-em-dabliu... :-P
Rosic

Post autor: Rosic »

Ja doskonale kolegę rozumiem, bo nie każdy ma tyle odwagi, kasy i hmm nierówności podsufitowych, aby w realiach Polskich trzymać i dbać o takiego potwora. Zresztą swój nowy nabytek tez pofotkowałem i w ogóle, a jakoś nikt mnie za to nie krytykował. Każdy chce się pochwalić, a zwłaszcza jak jest czym.

Ja fanem BMW nie jestem, no ale kto by nie chciał mieć 3,5 V8, a czy tam jest gaz czy nie - to przecież nie ma znaczenia, generalnie jakbym mia taki silnik to pewnie sam bym go zagazował.

Jak dla mnie respekt, ładna fura i dobrze, że nie ma wieś tuningu.
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Rosic pisze:Ja doskonale kolegę rozumiem, bo nie każdy ma tyle odwagi, kasy i hmm nierówności podsufitowych, aby w realiach Polskich trzymać i dbać o takiego potwora. Zresztą swój nowy nabytek tez pofotkowałem i w ogóle, a jakoś nikt mnie za to nie krytykował. Każdy chce się pochwalić, a zwłaszcza jak jest czym.

Ja fanem BMW nie jestem, no ale kto by nie chciał mieć 3,5 V8, a czy tam jest gaz czy nie - to przecież nie ma znaczenia, generalnie jakbym mia taki silnik to pewnie sam bym go zagazował.

Jak dla mnie respekt, ładna fura i dobrze, że nie ma wieś tuningu.
I o to chodzi :-) Samochód utrzymany w bardzo przyjemnym stylu, bez zbędnych gadżetów i przeróbek, jedyne co bym tu wrzucił to takie klasyczne beemkowe AZEV 17" ;-) Gratuluję autka :-)
Arti

Post autor: Arti »

piękna :mrgreen:
co tu dużo mówić
ODPOWIEDZ