Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Maolat - Renault Laguna 2.0 16V Executive '99

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Post autor: vino1986 »

Maolat pisze:ale z kolei auto nie dymi wiec czy jest sens sciagac glowice?
jak to mowia nic sie nie dzieje to nie ruszaj bo moze sie wtedy pogorszyc... no chyba ze jestes pewny ze np bierze plyn chlodniczy to wtedy uszczelka do wymiany to przy okazji sie sprawdza szczelnosc zaworowa... nie wiem jak w Uk ale w Polszy grosze sie za to placi...
Maolat

Post autor: Maolat »

jedynie zuzywa olej, woda w norrmie.

Wasq z tym olejem chodzi mi o cos markowego. :P
vino1986

Post autor: vino1986 »

zalej mu brytyjskiego car lube... podobno naprawde dobre oleje produkuja...
Maolat

Post autor: Maolat »

No i kupione:
-Olej CARLUBE SEMI SYNTHETIC 15W40 10 LTRS. (szykuje sie wymiana i hmm dolewki?)
-I filter oleju przyjedzie takze.

Czekamy na paczke.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Walcz Mao ,walcz ;-)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

a dlaczego 15w40 ???
vino1986

Post autor: vino1986 »

no wlasnie czemu mineralke lejesz :?: to jaki przebieg ma laga :?:
żuwik

Post autor: żuwik »

vino1986 pisze:no wlasnie czemu mineralke lejesz :?: to jaki przebieg ma laga :?:
Semi synthetic to raczej nie mineralny.

Oni tam ma wyspach zim nie mają, więc pewnie temu :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

żuwik pisze:Semi synthetic to raczej nie mineralny.
aha to sorry... zawsze 15 jak kupowalem to mineralka byla a tez na carlube jezdze... ale nie widzialem ze jest tez pol syntetyk 15...
żuwik pisze:Oni tam ma wyspach zim nie mają, więc pewnie temu :)
nom to tez plus... ale moim zdaniem lepsze tez wytlumaczenie ze i tak bierze to gesciejszy bedzie troszke wolniej znikal z michy...
Maolat

Post autor: Maolat »

W ksiazce pisze 15w40 / 15w50 no wiec taki dostanie :P

Filtr doszedł maly jakis ale widocznie taki ma byc . dzis walczylem z wydechem bo pierdial niemilosiernie, az wstyd. zrobilem tez brzeczenie z oslony termicznej wydechu, nie brzeczalo jakies 2 km i zaczelo dalej .. yhhhh musze jakis patent ta wymyslic . Foto jak zgram fotencje.
cyp

Post autor: cyp »

tez mam problemy z wydechem, ale nic nie robie bo wciaz gdZies tylko hacze i od nowa do roboty ;/ a co do oleji to producent zaleca oczywiscie elfa ale 5w30 5w40 10w40 10w50 oraz 15w40 takze teoretycznie mozna lac co sie chce ;)
gufner

Post autor: gufner »

Maolat, jak zrobisz patent na wydech zrob duzo fotek :) u mnie tez wali o osłone i narazie rozwiązałem to tak że wpakowałem pomiędzy osłone a wydech klin drewniany. Mam nadzieje ze sie nie zapali hehe. Ale musze cos wydumac konkretnego. Czekam na foty.
jjmag

Post autor: jjmag »

ja u siebie dospawałem dwa podwieszaki pod kątem żeby odciągało wydech
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

moja lagama nasmigane 220 000 i nadal lata na 5w50 syntetyku i nawet nie zre jakos oleju
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

ale to jest vovlo i ono pali olej, a im delikatniej sie jezdzi tym pali go wiecej nie wiedziec czemu
ODPOWIEDZ