Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

GADŻETY KLUBOWE - zamowienia - NIKOŚ - 2009

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

KOSZULKI BĘDĄ ROBIONE W PON/WT WIĘC DO NIEDZIELI TRZEBA SIĘ ZDECYDOWAĆ!!!!!!!!
KuchaR

Post autor: KuchaR »

1) Lodoo - 1x smyczka + 1x koszulka XL "Lodoo" (sprawdzę jeszcze rozmiar)
2) wsmpw - 1x smyczka + 1x koszulka XL "WSM" + 1x koszulka L "WSM" + 1x czapka
3) maciek od iwony - 2x smyczka + 1x koszulka XL "Maciek" + 1x koszulka M "Iwona"
4) Krysiun i Kasia_Rybka - 1x koszulka XL "KRYSIUN" + 1x koszulka L "KASIA_RYBKA" + 2x Śpiochy
5) Stitch - 1x koszulka L "Stitch"
6) tommies - 1x smyczka + 1x koszulka L "TOMMIES" + 1x koszulka XL "tommies" + 1x koszulka S "LUBEK"
7) wasq - 1x smyczka +1xkoszulka XXL "-=WASQ=-"
8 ) Gufner i Anetka - po jednej koszulce Gufner-XXL i Anetka-S (kase dostanie Wasq, bo mnie na Miedzianej nie ma )
9) Linka- 1x koszulka S "LiNkA", 1x koszulka(sama dostarcze, bo to dla malej) "Milenka"
10) kkrasnall - 2x koszulka XL "kkrasnall" + 1x koszulka S "Viola" + 1x śpiochy
11) Kniksc - 1x koszulka XXL "kniksc"
12)Corey16 - 1x koszulka L "Corey" 1x smyczka
13) rocker - 2x koszulka Rocker xL + 1 koszulka "rockerowa" L + 1 koszulka "Rockerówna" m ? + 3 x smycz + 2x czapka
14) Krulyk 1x Koszulka XXL "Krulyk" 1x koszulka (doślę pocztą wersję damską) "Aldona" 1x Spiochy (doślę pocztą) "Mateusz"
15) lukasz0312 1xCzapka + 1xSmyczka + 1x Koszulka L''Pik-Pok''
16) Piotrek 1x koszulka XL "Piotrek" 1x koszulka S "Bernadka"
17) vino1986 1x koszulka M "V.I.N.O." 1x smycz
18) Adi 1x koszulka XXL "Adi" + 1x koszulka XL "Natii" + 2x czapka
19) Rosic 1x koszulka Xl "Rosic" + 1x koszulka S "Krysia" + 2x smycz + 1x czapka
20) Sweeper 1 x koszulka L "Sweeper" + 1 x koszulka dziecięca na 3 latka w rozmiarze 86 lub większym z napisem "Tubuś"
21) Kabar 1x koszulka XL "Kabar"
22) Rat-Med5 1x koszulka M Rat-Med5 +2x smycz wysylka i przelew na konto nie bedzie mnie na zlocie! PW co i jak :roll:
23) Kuchar 1x koszulka XL "KUCHAR"
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

1) Lodoo - 1x smyczka + 1x koszulka XL "Lodoo" (sprawdzę jeszcze rozmiar)
2) wsmpw - 1x smyczka + 1x koszulka XL "WSM" + 1x koszulka L "WSM" + 1x czapka
3) maciek od iwony - 2x smyczka + 1x koszulka XL "Maciek" + 1x koszulka M "Iwona"
4) Krysiun i Kasia_Rybka - 1x koszulka XL "KRYSIUN" + 1x koszulka L "KASIA_RYBKA" + 2x Śpiochy
5) Stitch - 1x koszulka L "Stitch"
6) tommies - 1x smyczka + 1x koszulka L "TOMMIES" + 1x koszulka XL "tommies" + 1x koszulka S "LUBEK"
7) wasq - 1x smyczka +1xkoszulka XXL "-=WASQ=-"
8 ) Gufner i Anetka - po jednej koszulce Gufner-XXL i Anetka-S (kase dostanie Wasq, bo mnie na Miedzianej nie ma )
9) Linka- 1x koszulka S "LiNkA", 1x koszulka(sama dostarcze, bo to dla malej) "Milenka"
10) kkrasnall - 2x koszulka XL "kkrasnall" + 1x koszulka S "Viola" + 1x śpiochy
11) Kniksc - 1x koszulka XXL "kniksc"
12)Corey16 - 1x koszulka L "Corey" 1x smyczka
13) rocker - 2x koszulka Rocker xL + 1 koszulka "rockerowa" L + 1 koszulka "Rockerówna" m ? + 3 x smycz + 2x czapka
14) Krulyk 1x Koszulka XXL "Krulyk" 1x koszulka (doślę pocztą wersję damską) "Aldona" 1x Spiochy (doślę pocztą) "Mateusz"
15) lukasz0312 1xCzapka + 1xSmyczka + 1x Koszulka L''Pik-Pok''
16) Piotrek 1x koszulka XL "Piotrek" 1x koszulka S "Bernadka" 1xkoszulka L "Jaco"
17) vino1986 1x koszulka M "V.I.N.O." 1x smycz
18) Adi 1x koszulka XXL "Adi" + 1x koszulka XL "Natii" + 2x czapka
19) Rosic 1x koszulka Xl "Rosic" + 1x koszulka S "Krysia" + 2x smycz + 1x czapka
20) Sweeper 1 x koszulka L "Sweeper" + 1 x koszulka dziecięca na 3 latka w rozmiarze 86 lub większym z napisem "Tubuś"
21) Kabar 1x koszulka XL "Kabar"
22) Rat-Med5 1x koszulka M Rat-Med5 +2x smycz wysylka i przelew na konto nie bedzie mnie na zlocie! PW co i jak :roll:
23) Kuchar 1x koszulka XL "KUCHAR"


dodałem jeszcze jedną koszulkę
tel. 694-451-356
Obrazek
adamdabko

Post autor: adamdabko »

1) Lodoo - 1x smyczka + 1x koszulka XL "Lodoo" (sprawdzę jeszcze rozmiar)
2) wsmpw - 1x smyczka + 1x koszulka XL "WSM" + 1x koszulka L "WSM" + 1x czapka
3) maciek od iwony - 2x smyczka + 1x koszulka XL "Maciek" + 1x koszulka M "Iwona"
4) Krysiun i Kasia_Rybka - 1x koszulka XL "KRYSIUN" + 1x koszulka L "KASIA_RYBKA" + 2x Śpiochy
5) Stitch - 1x koszulka L "Stitch"
6) tommies - 1x smyczka + 1x koszulka L "TOMMIES" + 1x koszulka XL "tommies" + 1x koszulka S "LUBEK"
7) wasq - 1x smyczka +1xkoszulka XXL "-=WASQ=-"
8 ) Gufner i Anetka - po jednej koszulce Gufner-XXL i Anetka-S (kase dostanie Wasq, bo mnie na Miedzianej nie ma )
9) Linka- 1x koszulka S "LiNkA", 1x koszulka(sama dostarcze, bo to dla malej) "Milenka"
10) kkrasnall - 2x koszulka XL "kkrasnall" + 1x koszulka S "Viola" + 1x śpiochy
11) Kniksc - 1x koszulka XXL "kniksc"
12)Corey16 - 1x koszulka L "Corey" 1x smyczka
13) rocker - 2x koszulka Rocker xL + 1 koszulka "rockerowa" L + 1 koszulka "Rockerówna" m ? + 3 x smycz + 2x czapka
14) Krulyk 1x Koszulka XXL "Krulyk" 1x koszulka (doślę pocztą wersję damską) "Aldona" 1x Spiochy (doślę pocztą) "Mateusz"
15) lukasz0312 1xCzapka + 1xSmyczka + 1x Koszulka L''Pik-Pok''
16) Piotrek 1x koszulka XL "Piotrek" 1x koszulka S "Bernadka" 1xkoszulka L "Jaco"
17) vino1986 1x koszulka M "V.I.N.O." 1x smycz
18) Adi 1x koszulka XXL "Adi" + 1x koszulka XL "Natii" + 2x czapka
19) Rosic 1x koszulka Xl "Rosic" + 1x koszulka S "Krysia" + 2x smycz + 1x czapka
20) Sweeper 1 x koszulka L "Sweeper" + 1 x koszulka dziecięca na 3 latka w rozmiarze 86 lub większym z napisem "Tubuś"
21) Kabar 1x koszulka XL "Kabar"
22) Rat-Med5 1x koszulka M Rat-Med5 +2x smycz wysylka i przelew na konto nie bedzie mnie na zlocie! PW co i jak
23) Kuchar 1x koszulka XL "KUCHAR"
24) adamdabko 1xkoszulka M "adamdabko"+1xkoszulka XL "spiko"+1xsmyczka
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a ja mam taką małą sugestię...
w sumie to nie zwróciłbym na to uwagi, ale...
gdzie na koszulce jest napisane, że jest to Renault Klub Polska?
na dziecięcej jest a na dużych został tylko zarys samochodu i napis Renault...
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

ale za to jest 5 na klacie :-)
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Sweeper pisze:a ja mam taką małą sugestię...
w sumie to nie zwróciłbym na to uwagi, ale...
gdzie na koszulce jest napisane, że jest to Renault Klub Polska?
na dziecięcej jest a na dużych został tylko zarys samochodu i napis Renault...
przecież masz piątala na klacie takiego dużego
vino1986

Post autor: vino1986 »

plus do tego autko z logo tylko ze niebieski zamiast zoltego...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

tylko to nie to samo co napis Renault 5 Klub Polska lub klubowe logo ;P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

podzieliłem temat na 3 - 2007, 2008 i 2009... i pozamykałem, dla jasności i czytelności... za rok proszę o zrobienie nowego :-)
i też uważam, że na koszulce powinno być logo klubowe, co nie znaczy, ze koszulki mi się nie podobają :-) jak zwykle świetne :-)
Zablokowany