Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Vino 1986 VW Golf 3 kombi 1.8 b+g 1996r

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Vino 1986 VW Golf 3 kombi 1.8 b+g 1996r

Post autor: vino1986 »

wiec nabylem "nowa" 13 letnia fure na ktora wiekszosc mowi katronwagen :-P jest to nie bite autko ktore kupilem w okazyjnych pieniadzach... nie ukrywam ze potrzymam go moze z 2 lata a pozniej kupie cos nowszego... przebieg 195 tys... gaz dzis zalozylem oczywiscie sekwencja... mysle ze do wozenia familii i nauki jazdy dla zony ktora jeszcze nie jest wprawiona to fura prawie idealna... fotki wstawie jutro jak bede u siebie... ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Combi się przydaje przy małym bąblu ;-)
vino1986

Post autor: vino1986 »

maciek od iwony pisze:Combi się przydaje przy małym bąblu ;-)
a no wlasnie dlatego takowego nabylem :-> tak to pewnie bym nawet nie kupowal go tylko cos innego ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

U nas jak młody się pojawił to jeździliśmy Astrą combi 95r(straszna padlina i jaszcze bez klimy)
vino1986

Post autor: vino1986 »

wiesz ten tez do nowych nie nalezy... nie ukrywam ze klimy tez nie ma :-x ale i tak bym z malym brzdacem nie jezdzil z klima... pozatym wszyscy mowia ze jest niezdrowa dlatego nie jest mi taka niezbedna... ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

vino1986 pisze:ale i tak bym z malym brzdacem nie jezdzil z klima
z otwartym oknem też nie pojeździsz ;-)
zresztą zobaczysz sam ;-)
Pozdrawiam
vino1986

Post autor: vino1986 »

to po myciu i odkurzaniu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

czekam na skarbowke i bede mogl isc po rejestracje... :-)
cyp

Post autor: cyp »

fajny kolorek no i golfa kombi zadko sie widuje (przynajmniej ja) ale mysle ze w podobnej cenie bylaby laguna kombi, a to zawsze renault :-P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

fuuuu... GOLF !

fuuuuuuuuuuuuu... III !

zabierz to stąd :-D łeeeeeeeee...

:mrgreen:
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

W sam raz na Twoje potrzeby :) Chociaż ja bym się pewnie pokusił o Audi 100 C4 w Avancie :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ze nie zalezalo mi na drogim aucie kupilem je okazjonalnie i tylko 2 lata go potrzymam... do golfa na bank sa tansze czesci blacharskie niz do lagi a zona moja ma prawko ale dopiero teraz bedzie sie uczyc jezdzic... przynajmniej gdyby nie daj Bog cos sie stalo to za grosze go wyremontuje... co do koloru to po raz pierwszy tez widze taki odcien zieleni na tym samochodzie a lakier jest oryginalny nie byl malowany poza fabryka :-P ... i jeszcze co do potrzeb to kombi wlasnie mi byl potrzebny zeby wsadzic wozek i jeszcze pare gratow do bagaznika i gdzies zabrac zone z malenstwem...
Lodoo pisze:fuuuu... GOLF !

fuuuuuuuuuuuuu... III !

zabierz to stąd :-D łeeeeeeeee...

:mrgreen:
jak to sie mowi jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma... ;-)
bo tez golf 3 nie byl jakims moim mazeniem... ale tak po prostu wyszlo...

aha jeszcze jedno Cyp ten golf wyjdzie mnie duzo taniej niz laga ;-)
cyp

Post autor: cyp »

moze w zaupie, w eksploatacji niekoniecznie ;)
Hormon

Post autor: Hormon »

Wbrew pozorom te golfy dobrze się trzymają, i na pewno tańsze części niż do renault. Zreszta każde auto dobrze sie trzyma jak się o nie dba :mrgreen:
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

gratki. duża i praktyczna gablota. czasami się udaje trafić bryki w okazyjnych cenach.
tel. 694-451-356
Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

Z dwojga złego... co to miało być wcześniej? Jakiś łopel???
Zablokowany