Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Czy zna ktoś kogoś lub godnego polecenia mechanika do swap?

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

lockeers

Czy zna ktoś kogoś lub godnego polecenia mechanika do swap?

Post autor: lockeers »

Chodzi o osobę która robiła już swapy i odpłatnie podjęłaby się czegoś takiego, albo mechanika który coś takiego zrobiłby porządnie i nie strasznie drogo
wsmpw

Post autor: wsmpw »

krulyk
unikorn

Post autor: unikorn »

Tommies, dzik...
Tylko, który z nich ma czas się bawić...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ewentulanie przyjedź do mnie..
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

przede wszystkim napisz z jakiego silnika na jaki silnik...
lockeers

Post autor: lockeers »

Kabar pisze:przede wszystkim napisz z jakiego silnika na jaki silnik...
Jeśli zajdzie konieczność zamiany silnika to myślę że z tego co mam, czyli 1.4 na taki sam lub większy. Najbardziej by mi pasowała zamiana na GTE ale pewnie takiego silniczka łatwo nie upoluję ;( Fajnie by też było jakby polecana osoba nie mieszkała za daleko od Wawy.
jjmag

Post autor: jjmag »

po pierwsze nie ma czegoś takiego jak silnik gte to tylko zwykłe 1,7 może być na monowtrysku, lub tak zwane mpi czyli z pełen wtrysk paliwa,i nie ma najmniejszego kłopotu żeby dostać te silniki całą 19 z takim motorkiem można kupić za tysia, po drugie jesli myślisz tylko o wymianie serca na takie samo bo stare to padło to nie jest to żaden swap i zrobi to każdy kto ma trochę pojęcia o mechanice
vino1986

Post autor: vino1986 »

bo wyciagnac zurawikiem stary silnik i wsadzic taki sam to jest niecaly dzien roboty u kazdego mechanika...
franc2

Post autor: franc2 »

Koło tarczyna mam mechanika robi mi skrzynie swapa lub zamianę też ci zrobi w rozsądnych pieniądzach.Ja zajmuję sięzawieszeniami i hamulcami tylko.koszt takiego samego kompletnego silnika ze skrzynią ok 400pln jak dla ciebie,a swap do uzgodnienia.
ODPOWIEDZ