Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Pszczelarstwo

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

frograjd
Posty: 23
Rejestracja: 14 października 2008, 18:40
Lokalizacja: starachowice-olsztyn

Pszczelarstwo

Post autor: frograjd »

Czy ktoś z klubowiczów interesuje się może pszczelarstwem? Jeśli kogokolwiek interesuje ten temat to piszcie bo jestem z zawodu pszczelarzem. Pozdrawiam smakoszy wszelkich gatunków miodu. :mrgreen:
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Dzisiaj wykazałem zainteresowanie tym tematem kupując na festynie litr miodu lipowego.
frograjd
Posty: 23
Rejestracja: 14 października 2008, 18:40
Lokalizacja: starachowice-olsztyn

Post autor: frograjd »

Mam nadzieję, że smakuję . Jak coś to mam w sprzedaży Lipowy, wielokwiatowy,spadziowy, pyłek i propolis .
vino1986

Post autor: vino1986 »

miedzio temat :-D moj sasiad mial kiedys pasieki i balem sie zawsze ze mnie pszczola uzadli... :-P
wsmpw

Post autor: wsmpw »

mam pytanie z czego jest ten miód spadziowy ?
rocker

Post autor: rocker »

Z miodów to ja dwójniak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No i Krupnik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

moja żonka kawę pije z mlekiem i miodem,ja czasem też ;-)
Skowron

Post autor: Skowron »

Kawa z miodem :?:
Pijałem kawę z colą, ale z miodem to chyba nie mój smak ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Skowron pisze:Pijałem kawę z colą, ale z miodem to chyba nie mój smak ;-)
też na początku nie chciałem nawet spróbować ale z czasem posmakowałem i nawet jestem skłonny polecić takie połączenie.To na prawdę fajnie smakuje :lol:
adam szachraj

Post autor: adam szachraj »

ja tego nie piłem ale piłem borygo i naprawde dobrze smakuje
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

adam szachraj pisze:ja tego nie piłem ale piłem borygo i naprawde dobrze smakuje
Dlaczego mam wrażenie że kolega pisze tylko po to, żeby coś napisać? Poza tym początek zdania piszemy z wielkiej litery i używamy znaków interpunkcyjnych... :-/

Co do dziwnych połączeń - a próbowaliście kiedyś herbaty z... mlekiem? ;)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Bawarka?? :-P
Maolat

Post autor: Maolat »

Elvis_Presley pisze:
adam szachraj pisze:ja tego nie piłem ale piłem borygo i naprawde dobrze smakuje
Dlaczego mam wrażenie że kolega pisze tylko po to, żeby coś napisać? Poza tym początek zdania piszemy z wielkiej litery i używamy znaków interpunkcyjnych... :-/

Co do dziwnych połączeń - a próbowaliście kiedyś herbaty z... mlekiem? ;)
W UK herbata z mlekiem to podstawa :). Kiedys srednio mi smakowalo ale z biegiem czasu :P... No bodra, teraz hmm bardzo lubie , w pracy wypijam 3 dziennie.


Na miodach sie totalnie nie znam, ale bardzo lubie z herbatka lub z mlekiem.
Od czasu do czasu na zapieczony chlebek, albo łycha w łape i dawaj :)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

adam szachraj pisze:piłem borygo i naprawde dobrze smakuje
Gratulacje pomysłu i współczuje :-?
vino1986

Post autor: vino1986 »

na zdrowie to jeszcze dobre jest wypic na czczo miod rozpuszczony z cytryna i odrobina wody przegotowanej... i zeby sie to przez noc przegryzlo...

co do bawarki probowalem jak bylem w Poznaniu... mnie nie smakuje...
adam szachraj pisze:ja tego nie piłem ale piłem borygo i naprawde dobrze smakuje
co do gustow smakowych sie nie dyskutuje... u mnie na ulicy byl taki co tez to pijal... pil rowniez kuchcik, perfumy, plyn do spryskiwaczow, dynks i innego tego typu wynalazki... i juz go robale jedza :-/
ODPOWIEDZ