Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Pokoje Gościnne w Szklarskiej Porębie

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Karol

Pokoje Gościnne w Szklarskiej Porębie

Post autor: Karol »

Pokoje Gościnne w Szklarskiej Porębie
http://opalszklarska.pl/
Zapraszam ;-)
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2010, 11:23 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

w okolicach maja planujemy wypad w tamte okolice całą paczką. napisz coś więcej o okolicy co warto zwiedzić i takie tam
tel. 694-451-356
Obrazek
Karol

Post autor: Karol »

do zwiedzania jest tutaj sporo
2 wodospady, chybotek( skała która się kołysze na skale jak po niej chodzisz :lol: )
złoty widok Szrenica no i sporo szlaków z pięknymi widokami ;-)
czasami tez są różne imprezy organizowane w szklarskiej typu wekeend z adrenaliną:P
jest co porabiać, wycieczki w góry itp
no jak to w górach ;-)

[ Dodano: 2010-02-07, 23:19 ]
najlepiej rezerwować pkoje jak najszybciej a nie czekać do ostatniej chwili ;-)
Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

rezerwacja rezerwacją a urlopy urlopami, a na dodatek szkoła
Karol

Post autor: Karol »

niestety wiem jak to jest
carmaker

Post autor: carmaker »

widze ze kolega te siedzi w tym interesie jak to w mieścinach turystycznych.Jak sezon?W zakopanem troche słabo porównujac z poprzednimi latami ale u mnie tfu tfu pełno
Karol

Post autor: Karol »

u mnie tez pełno ;-) jak narazie mamy full do końca lutego ale musi się pogoda ładna utrzymać ;-)
jjmag

Post autor: jjmag »

Karol a gdzie dokładnie w waszych stronach jest ten wybryk natury to znaczy samochody jadące pod góre na zgaszonym silniku i bodajże z tego co pamiętam woda bodajże tez na kaskadzie płyneła
Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

ten wybryk to w żywcu chyba był przy tej elektrowni wodnej z dużym zbiornikiem retencyjnym na szczycie góry.
jakbym wiedział że w Zakopcu mamy klubowicza to bym go odwiedził. Na początku grudnia byłem w bukowinie i widziałem pomarańczową 5 ale nie wiem czy klubową
jjmag

Post autor: jjmag »

wiem ze jest to gdzieś w okolicach albo szklarskiej albo karpacza kiedyś za gówniarza tam byłem ale chyba bardziej koło karpacza bo kojaży mi się i świątynia vang i pomnik wykonany z brązu bodajze gdzie koleś miał cześci ciała przykręcane na śruby i się jeszcze śmieliśmy ze znajomym że brakuje nam kluczy bo fujare miał przykręcona w pozycji do dołu a chcieliśmy ja obrócić żeby nie stał tak samotnie
carmaker

Post autor: carmaker »

jjmag dobrze ci sie zdaje koło karpacza a koło zywca jest równiez taki wybryk natury "góra żar" cały pic w tym ze wizualnie wydaje sie ze jedziesz pod góre a faktycznie w dół wystarczy postawić na ziemi butelke z wodą i wszystko jasne w którą strone przechył ale wizualnie dobra bomba.
przyklejam sie do tematu gdyby ktoś z klubowiczów miał zamiar zawitac do zakopanego www.starzyk.spanie.pl
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

Ja mam zamiar jak co roku jechac do Szklarskiej okolo 12-15 sierpnia wiec kolo kwietnia, maja bede sie kontaktowal czy masz jeszcze jakies miejsca wolne tak na okolo 8 osob ;)
Karol

Post autor: Karol »

no spoko ;-) nr na stronie podany jest i dzwonić i pytać czy wolne jeszcze będzie
a z tą jazdą pod górkę to koło karpacza ale nigdy tam jakoś nie byłem okazji nie było :-P
to tylko złudzenie optyczne ale podobno powala na kolana :-P
jjmag

Post autor: jjmag »

nie wiem czy złudzenie bo nachylenie w tym miejscu co stawaliśmy przekraczało 30 stopni pod górę
corey16

Post autor: corey16 »

kiedyś w jakimś programie tłumaczyli dlaczego tam tak jest
ODPOWIEDZ