Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spoty Wrocławskie?

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Elvis_Presley

Spoty Wrocławskie?

Post autor: Elvis_Presley »

Są chętni na jakiegoś spota we Wrocku? Bo z tego co widzę to nie ma u nas takowych ;) Przyjechał by ktoś piątką wogóle? :D

Ja jestem wolny w ten weekend, ew. przyszły tydzień pn-czw od 16 - piątek raczej odpada, sobota od 19. Wpisywać się ;)
tomson1991

Post autor: tomson1991 »

Jeżeli wpadnie trochę osób chętnie się zgłoszę chocby popatrzec na wasze, w lepszym stanie :) ale też przeszkodą jest czy znajdę coś benzynki i też zależy od miejsca pod mostem milenijnym nie jest złe miejsce w sumie :P A więc jak się ustali jakaś grupka to wpadne :)
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Ja chętnie popatrzę na piątki bo ogólnie sam jeszcze nie mogę się pochwalić piątką ;)

Myślę że Milenijny to dobre miejsce :) Z jakich okolic jesteś? ;)

Niestety problemem jest, że z Wrocka za wiele osób nie ma :)
tomson1991

Post autor: tomson1991 »

A ja właśnie niedaleko milenijnego ul. Głogowska boczna Zachodniej a ta boczna Legnickiej przy TGG :) No w moja piątka to tzw kot w worku niestety darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby,a sobota mi tylko pasuje bo w niedziele chce pobawic się z klamką bo walnięta i koło wymienic bo po paru dniach powietrze schodzi, jedyne czym mogę się pochwalic to że mam 5 drzwi :D a takiego modelu tzn Springa nie widziałem nigdzie :D ale jakby przyjechało chociaż z 5 osób swoimi piątkami bo w w innym przypadku szkoda nawet benzynki marnowac a mi renatka od początku strasznie ciągnie tej wachy :P
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

No to blisko mnie w sumie bo ja Kosmonautów, czasami tam latam ale piątki żadnej nie widziałem :-( Jak chcesz mam na zbyciu dwa dobre koła z dobrymi oponami ;)

Obawiam się, że w całym Wrocławiu nie ma nawet pięciu aktywnych klubowiczów :mrgreen:
tomson1991

Post autor: tomson1991 »

Bo się chowają oprócz mojej ulice odemnie naprzeciw "Chaty polskiej" jest 3 drzwiowka nawet w dobrym stanie nie zzarte progi plastiki tez dają radę i szyber dach, inną widziałem naprzeciw urzędu skarbowego na litomskiej tam kolo kościoła i jeszcze jedna obok mnie staje przy boisku prawie codziennie tez 3 drzwiówka czerwona bo kierowca tam chodzi chyba do siłowni ale go nie widziałem :D A mianowicie kół nie chce narazie w niej siana wkładac bo mozliwe ze niedługo będę zmuszony ją sprzedac :/
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

We wrocku próbowaliśmy "spotować" wiele razy.... tak na prawdę nic z tego nie wyszło... Jak na razie oprócz was to tylko ja i wiecznie zabiegany kniksc jesteśmy w klubie... Ja odpadam do czasu wyjazdu mojej R5 na pewno...
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

ja jestem chętny jak coś, tylko w ten łikend mnie nie ma a w następny nie wiem jak będzie.
Ewentualnie jakby ktoś jeszcze miał ochotę to możemy się zabrać jednym autkiem na spot np do Katowic jak będzie jakiś większy. Tylko nie w najbliższym czasie bo wciąż nie mam czasu no i jeszcze do tego autko "spala" więcej wody niż ropy ;]
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

No wreszcie się pojawiłeś :) Ja w soboty niestety mam zajęcia do 16-18 zależy kiedy sobota wypadnie, więc Katowice średnio... No chyba że bym się urwał :mrgreen:
corey16

Post autor: corey16 »

a no Katowice... trza by było coś zrobić
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

wspólny spot wrocław katowice??

Post autor: rat-med5 »

no jestem za takim spotkaniem a może zróbmy listę kiedy i gdzie i kto jest chętny??

jak dla mnie może być Wrocław lub Katowice bez znaczenia ale raczej po 7 października w godzinach po 16 w weekend też pasuje a po 12 myślę mieć GTT
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

chyba w sobote bede przez wroclaw lecial do poznania a wracac bede w niedziele po poludniu to moze cos sie wymysli?? jestem otwarty na propozycje!!
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Niedzielne popołudnie jak najbardziej ;) Ja się piszę, może około 16? Wcześniej albo później też mi pasuje ;)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

oki niedziela godzina 16 most milenijny!! moj tel 505363470 do zobaczenia!!
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Jak będziecie na miejscu to zadzwońcie do mnie(Elvis ma numer) jeśli nie wyjadę to pogadamy u mnie w garażu.
ODPOWIEDZ