Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spoty Wrocławskie?

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to może i ja się zjawię, jeśli wpadamy do maria :-D
tak na chwilę :-D
proszę o cynk :-) w razie czego :-)
mario ma mój numer hehehhe
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

No i po wszystkim ;)

R5 - sztuk 1 (RatMed5)
Audi - sztuk 1 (Elvis)
Volvo - sztuk 1 (Kniksc)

Postaliśmy chwilkę pod Milenijnym i pojechaliśmy do Mario-S, wielkie dzięki za poświęcenie nam chwilki i pokazanie zawartości garażu - kto nie był niech żałuje po prostu :mrgreen: Miło było poznać nowe osoby, mam nadzieję że zawitasz do Wrocławia swoim Turbo Damianie i że uda mi się wygospodarować chwilkę na krótkie spotkanie :->

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Sorry ze dopiero teraz pisze ale w czasie urlopu bylem zabiegany a na forum brakowało czasu!!

dzięki za spota był super szkoda ze Loduwka nie przyjechał ale cóż tym razem mu wybaczę!! (chciałem poznać osobiście człowieka od którego kupiłem pierwsza rzecz na forum i uzyskałem wiele cennych informacji!!)

Dzięki Mario-s za pokazane garażu i zawartości jak potem spojrzałem na swoja gtt to miałem wrażenie ze wszystko to siet!! A Twoje Mario profesjonalne podejście do sprawy będzie mi drogowskazem dzięki!! i na pewno nie raz będę się o coś pytał bo wiedzę jaką posiadasz będzie mi bardzo pomocna!!

Elvis dzięki za smaczny posiłek w dobrym towarzystwie i wyprowadzenie z miasta w kierunku domu!!!

Dzięki Panowie Elvis Kniksc Mario było świetnie do następnego razu!!
unikorn

Post autor: unikorn »

Żubr... :D
ODPOWIEDZ