Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedzianka po raz 5??

Moderator: Moderatorzy

unikorn

Post autor: unikorn »

wiesz, za naprawdę fajne nagrody można by zaproponować np. reklamowanie danej firmy na samochodach np. przez 6 mcy... nie wiem musiał bym się rozejrzeć.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

To wez, jak dla mni nieglupi pomysl ale nie wiem kto jeszcze by sie zgodzil...
unikorn

Post autor: unikorn »

Trzeba by ustalić czy sponsor w ogóle na to pójdzie, czy ma takie naklejki itp... potem zapytać członków czy się na coś takiego godzą... wszyscy.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

zapomnij o reklamie na aucie podjerzewam ze malo jak wcale nikt sie nie zgodzi

z hartem mam kontakt chyab dobry :P wiec postaram sie cos pogadac

coprawada co innego gadac z lodzia odnoscie zlotu kolo kielc gdzie zareklamujemy konkurencyjna placowke



jesli chodzi o sponsoring

tak sobie mysle ze mamy slabe atuty :P

1) zobaczcie ile jest gapiow u nas na zlocie ???
2) nas osobiscie "jebie" kto jest naszym sponsorem byleby nagrody byly :P
3) opcje jakie zalatwial SWEETER :P byly naciekawsze poniewaz FRANCUSKIE.pl oraz RENAULT POLSKA to firmy internetowo o duzym zasiegu

a taki lokalniak z np. Kielc chialby jakas gwarancje ze wywalona kasa na nagrody sie zwroci naprzyklad w formie zauwazenai reklamy jego firmy na zlocie przez tlumnie odwiedzjacych gapiow ktorych patrz pkt 1 :)

w razie "kontroli" jego inwestycji gosci sie wqrzy ze nie ma widzow gapiow i reklama sie marnuje
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Mimo, że się nie odzywam, to troszkę działam. Jakie będą efekty - zobaczymy. Jak mi się uda to może gadgety będą z firmy z motoryzacją zupełnie nie związanej, ale przydadzą się na pewno - nie gadam aby nie zapeszyć.
Napotkałem niestety w tej właśnie firmie dość poważną przeszkodę w postaci braku naszej rejestracji, cośby tam przelali ale bez naszej osobowości prawnej nijak tego zrobić nie mogą z gadgetami będzie prościej.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Widze ze z tym RP bedzie podobna przeprawa jak co roku z AK, ile juz czekam na odp. i nic. Molestowac czy grzecznie czekac?
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Rozumiem, że o termin chodzi - kobiety mają nieprzeparty urok osobisty wiec delikatnie molestuj :)
Wiem że w wielu firmach, w tym mojej i żonki każą już na przełomie stycznia/lutego pisać plan urlopów. Ostatnia Miedzianka po prostu "psim swędem" wpisała mi się w wolne dni. Niestety mam taką pracę (strażak Sam ;) ), że piątek, świątek i niedziela jak wypadnie służba, podobnie kolega adamdabko.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

:) podziwiam za wybor zawodu, naprawde...o termin niestety dopiero w styczniu bede mogla pisac do AK, do RP pisalam o sponsoring i zero odezwu....
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Linka^ pisze:do RP pisalam o sponsoring i zero odezwu....
witam w świecie zbytków i łaski ;)

dla pocieszenia mogę podać, że jeżeli jakaś firma będzie chciała to możemy powiesić w zamian za gadżety reklamę na forum np na okres 3 miesięcy lub zrobić mailing (tak jak miał Sosulski Auto Części)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

No to na razie czekam na odpowiedz z AK...juz podobno mieli wczoraj posiedzenie zatwierdzajace kalendarz imprez wiec teraz molestuje ich o wolne terminy, bo chyba najlepiej byloby zrobic jak w tym roku, ze wjechac po imprezie i miec tor do wieczora:D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

fakt to jest najlepsza opcja !!
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

wiec tak zlot najwczesniej w lipcu :)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Jak zwykle czekam na odp. jest opcja 17 lipca bo jest superoes wtedy, czyli zlot bylby 16,17,18
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Dla mnie prywatnie i dla adamdabko super termin bo pomiędzy służbami w straży. Inaczej to mógłby być problem abyśmy obydwaj dostali urlop.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 360
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

To cisne w takim razie bo jak zwykle z 20 maili pojdzie zanim raczy odpisac pan kierownik toru :-x
ODPOWIEDZ