Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedzianka po raz 5??

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

eeeeee :[ francuskie.pl zamilklo :mysli: pisalam kiedys, obiecali ze pomoga tym bardziej ze dajemy znac tak wczesnie, a teraz ciszaaaaa :nerwus:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jestem za 3 medalami za tor tka jak QBa pisze... ;-) reszta też ok ;-)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

no no, za tor 3 medale, reszta ok.

Trasa przejazdu, trasa slalomu, godzinowy plan zlotu (mam zrobic??) wszystko co do druku wysylac do mnie! i to mozliwie szybko!
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

oki dostelm juz gadzety od toyo na nagrody :)

trasa przejazdu Lodoo pisal ze naskrobie na miejscu :)


harmongoram zlotu hmmm powiem tak mysle ze wyjdzie w praniu :)



trasa slalomu ulozymy na miejscu nie bedzie ona trudna bo to bedzie z 5 pacholkow i koniec (uda sie pozyczyc z toru chyba ?? )
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

:/ i wlasnie z tym moze byc ciezko poniewaz rano jest superoes....no ale zobaczymy na miejscu, a z trasa to chcialam zeby byla wydrukowana dla kazdego tak jak i plan zlotu- co roku tak bylo. no ale zostawiam decyzje Wam, mnie w koncu nie bedzie:(
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

okimozna zrobic plan zlotu taki oreintacyjny :D

czyli
10:30-11:00 (godziny rozpoczecia) ciagniecie grupowe (3osoby) fury

12:00-12:30 (godziny rozpoczecia) slalom

13:00 obiad :) co kto chce i gdzie chce :)

14:00 wybor auta oraz wydechu

17:30 -18:00 wjazd na tor




TRASA

tak aby sie zaczynala przy wjezdzie do lasu :P tak jak bodajze 2 lata temu ;)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

-=wasq=- pisze:10:30-11:00 (godziny rozpoczecia) ciagniecie grupowe (3osoby) fury

12:00-12:30 (godziny rozpoczecia) slalom

13:00 obiad co kto chce i gdzie chce

14:00 wybor auta oraz wydechu ja bym tu zrobiola ciagniecie fury, bo wybor to zajmie chwile, poza tym i tak zawsze glosowanie bylo po torze. a ze slalomem zeszlo min. 2 godz z tego co pamietam i ja bym go zrobila od 10.30. po 2 przejazdy kazdy.

17:30 -18:00 wjazd na tor
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

racja Linko,

trasy wydrukuję dla każdego i przywiozę w piątek - spokojne wasze rozczochrane ;-)

plany też mogę, więc jakby co możecie wysłać mi, ale to teraz przed weekendem, bo jutro lub pojutrze będę drukował...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

oki ja wrzucilem taka ramowke w ciemno :P :P wiec no problemo wszelkie zmiany dozwolone :) :)

pamiertej Lodoo aby start byl przy wlocie do lasu :) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

WITAM POTRZEBUJE NA GWALT NAKLEJKE KLUBOWA ZLOTOWA !!!!! podobno ktos ma w corelu???
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

oki oki ;-)

sorrry ale niczego więcej nie wydrukuję w kolorze! właśnie dopiero co postawiłem windowsa na nowym kompie i jest goły... jutro podeślę jpg z toru i logo w corelu

linka wysłała mi kartę zlotu, ale i tak nie mogę jej otworzyć u ojca bo on ma ofisa 2000 :-D i to jeszcze nie zainstalowanego :-D w pracy zrobie...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

logo mam jpga tez mam myuslalem ze ktos ma gotowca :(


oki musze corela zalatwaic i naszybko sklecic takie cos
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Dowiedzialam sie wczoraj, ze miejscowka gdzie zawsze sie rozbijamy, jest zajeta przez 14 przyczep z Holandii...pojada dopiero w sobote najprawdopodobniej, a my musimy rozbic sie na tym placu przed domkiem, i stad moj apel- UCZULIC WSZYSTKICH ZEBY NIE JEZDZILI WTE I WE WTE, BO JAK ROZJEZDZA TRAWE TO SIE DZIADEK ZEZLI I SIE BEDZIE CZEPIAL.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

o qrwa

na tym placu gdzie ni ma drzew ??? tam gdzie robimy ognisko i grila wieczorew w piatek ???
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

No tu prosto jak sie wjezdza, co jest tylko jeden rzad drzewek... miejmy nadzieje ze w piatek sie zawina, jak bede wiedziec cos wiecej to dam znac.
ODPOWIEDZ