Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Składki klubu Renault 5

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy i jeśli tak to ile powinniśmy płacić na rzecz Klubu.

Tylko wpisowe do klubu, żadnych składek rocznych.
3
12%
Roczna składka 10 zł
6
23%
Roczna składka 20 zł
12
46%
Roczna składka 50 zł
5
19%
Roczna składka 100 zł (oszalałeś?)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

problem jest jeden smyczki ramki pierdolki ilsoc zamwiana czesto jest minimum po 1000 szt to jest ksozt kolo od 150 do 350 za takie cos wybaczcie nie jestem ani ja ani sweeper bogolami ktorzy zaloza kase i beda czekali az ktos nowy sioe zapisze i zakupi nie prowadze tez wlasnej produkcji tych elementow gdzie moglbym zrobic to za free


wiec najpierw skladka klubowa a pozniej moge dopiero dysponwoac kasa na rozne takei gadzety


kolejna sprawa sprawe smyczek super ogarnai Nikos pogadam z nim jak to wyglada ile sztuk musi zrobi itd... i wtedy od neigo mozna taka gadzetowa serie wziasc na dalsze rozdanie/sprzedaz


obecna skladka byla skladka jednorazowa wplacana przez kazdego nwoego klubowicze i w tym 5 zeta bylo na serwer za starych czasow

obecnie to co wplywalo bylo uzbierane bylo dorzucane w koszta miedzianki czyli na jakies pierdoly lub dorzyucane do toru tak bylo w przypadku chyab pierwszej miedzianej gdzie z kasy "klubowej" dofinansowany byl tor
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Co do ramek - ja zamawiałem kiedyś 100 szt (wyłożyłem z własnej kieszeni). Teraz minimum to 200 szt - koszt ok. 600 zł netto.
Ramki zwracały mi się ze 3-4 lata :-)
vino1986

Post autor: vino1986 »

Kabar biznes zycia normalnie...
a moim zdaniem dodawanie do miedzianki jest najlepszym rozwiazaniem... bo jednorazowo by sie przelew robilo na klub i zlot...
Ewald

Post autor: Ewald »

Uważam,że pięć dych na rok to wcale nie jest dużo (dwa piwa w miesiącu sobie odpuścicie) jak to powiedział Lodoo "z odpoczynkiem na święta".Z taką kasą już coś można robić,tym bardziej,że co roku wszystko drożeje,a to forum nie jest tak liczne jak inne fora.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a ja nie wiem po co ta sonda...
ale cóż - sondować można sobie dowolnie
natomiast żadnej składki obowiązkowej nie będzie z pewnością ponieważ najpierw trzeba zalegalizować klub (dokładnie jako stowarzyszenie Renault 5 Klub Polska) a potem można legalnie pobierać składki, sprzedawać gadżety, etc.
Corey16 pisze:To znaczy że macie dostęp do danych kto jak głosował w ankietach?
tak - administrator mam dostęp do tych danych
i tylko administrator (czyli ja i Wasq)
vino1986 pisze:Kabar biznes zycia normalnie...
no niestety nie ma lekko - chcieliśmy odkupić wszystko od Kabara, ale nie było na tyle dużo pieniędzy na koncie
rocker

Post autor: rocker »

Z tą legalizacją niegłupi pomysł....
I nie jest to aż tak nierealne :)
ODPOWIEDZ