Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Składki klubu Renault 5

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy i jeśli tak to ile powinniśmy płacić na rzecz Klubu.

Tylko wpisowe do klubu, żadnych składek rocznych.
3
12%
Roczna składka 10 zł
6
23%
Roczna składka 20 zł
12
46%
Roczna składka 50 zł
5
19%
Roczna składka 100 zł (oszalałeś?)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 26

unikorn

Składki klubu Renault 5

Post autor: unikorn »

Z czysto społecznej ciekawości. Proszę odpowiadać rzetelnie.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2009, 21:28 przez unikorn, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

:-/ KONIEC ŚWIATA :-/
unikorn

Post autor: unikorn »

No szto!? Przecież pisałem że czysto teoretycznie. Nikt tu nikogo nie pytał o pieniądze i nie ma zamiaru.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Takie ankiety powinieneś uzgadniać najpierw z władzami klubu, w kąciku moderatorskim.
unikorn

Post autor: unikorn »

No Kabar, no... Jeszcze raz PODKREŚLAM to nie ma nic wspólnego z klubem, forum i stroną.

A wyniki nigdy nie zostaną ujawnione :P
corey16

Post autor: corey16 »

To znaczy że macie dostęp do danych kto jak głosował w ankietach?
unikorn

Post autor: unikorn »

Nie. Osoba, która zakłada ankietę może na początku ustalić czy wyniki mają być widoczne.
Wyniki, czyli ile głosów zostało oddanych na poszczególne kategorie i ilość głosów ogółem.
I tyle.
Maolat

Post autor: Maolat »

Może pierw by było coś takiego jak wpisowe? i w tym ramki smycz itp, a potem na co te składki ? np opłacenie servera, czy np zlotowe upominki czy ulotki itp. To moze byc 10 20 albo 30 zł, ja wie ze to duzo na raz, ale jak pomyslec i dac 1 zł w miesiacu to nie tak duzo i kazdy Kluboowicz moze.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Tylko wpisowe do klubu, żadnych składek rocznych.
14%
14% [ 1 ]
Roczna składka 10 zł
42%
42% [ 3 ]
Roczna składka 20 zł
42%
42% [ 3 ]
Roczna składka 50 zł
0%
0% [ 0 ]
Roczna składka 100 zł (oszalałeś?)
0%
0% [ 0 ]

Ja jakoś widzę wyniki :-)
unikorn

Post autor: unikorn »

nom... to dupa. trudno. będzie widać :P
corey16

Post autor: corey16 »

Nie no Maolat 30 dychy na rok to h.. nie pieniądz i można by było coś zrobić fajnego, tylko żeby to miało ręce i nogi a patrząc na to teraz że tylko prezes ponosi koszty utrzymania serwera można by choć trochę go wspomóc pomimo że On tego nie chce ale wszyscy korzystamy z forum. A co do wpisowe to wydaje mi się że musiało by iść w górę żeby nie musiał nikt dokładać do interesu. Coś w stylu kto komu pomógł wydaje mi się może wprowadzić taka sztuczność że ktoś będzie na hama chciał pomagać żeby tylko nagrodę dostać, osobiście mam to gdzieś kto to dostanie, jak dla mnie to zbędna opcja, ale może się mylę.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2009, 23:40 przez corey16, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek
Posty: 998
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

może być choć na forum i tak już dużo jest napisane. jeżeli dobrze poszukać i poczytać to odpowiedz sama się znajdzie
tel. 694-451-356
Obrazek
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

pozbierać kasę to jedno... a wykorzystać sensownie to drugie...
w tej postaci jaką ma teraz forum i klub nie ma żadnego sensu robić składek raczej...
jeśli składka to taka, żeby coś z tego było... dla mnie 5 dyszek rocznie to 5zł miesięcznie z odpoczynkiem na święta ;-) to żadne obciążenie... a jakby zebrać od ludzi to już by można coś zorganizować...
Rosic

Post autor: Rosic »

Nie mam nic przeciwko rocznym składkom, ale jak Lodoo pisał, niech ta kasa będzie wykorzystana słusznie i z pomysłem. Myślę, że 50zł to mogłoby być dla niektórych za wiele, ale 20-30 byłoby idealnie, a z tego można też już coś wykombinować. Dzięki tym składkom byłoby też łatwo zrobić normalną listę klubową - oczywiście nie miałoby to wpływu na użytkowników forum, bo wiadomo, że na forum może być każdy.

Powinno też być kilka złotych wpisowego do klubu, np. 20, za które delikwent dostawałby smycz i naklejki klubowe, tak jak to jest wszędzie indziej, np. klub Laguna, klub Safrane.
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

Rosic pisze:Myślę, że 50zł to mogłoby być dla
może być za dużo :arrow: jak jest już 20zł zostawić to
ODPOWIEDZ