Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zmiany regulaminów

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Arti

Post autor: Arti »

tommies pisze:PROSZĘ o uzupełnienie ogłoszenia o zdjęcia. Jeśli nie masz wszystkich, to przynajmniej tych elementów, których zdjęcia posiadasz.
uparty jesteś :-D

jakbyś miał tyle stuffu, to nie trafiłbyś do domu :mrgreen: bez urazy oczywiście i nic osobiście


sorrki za OT, ale już nie mogę

po opisie w większości wiemy o czy mowa
chyba, że opis do bani
jak nie wiemy pytamy na pw
(jak są zdjęcia i tak pytamy na pw, telefon, gg lub mailem)
no ale są "władze" i są zasady...

dlatego też nie wystawiam swojego zapasu, bo nie mam czasu na wyciąganie wszystkiego i robienie zdjęć
szkoda mojego czasu
wolę wyrzucić
a dużo rzeczy na pewno komuś by się przydało
nagle się okazuje, że coś jest za drogie, bo trzeba zapłacić za wysyłkę 5,10,20,50zł
robisz zdjęcia, szukasz, kopiesz, tracisz czas, a ktoś powie że właściwie to nie ma pieniędzy lub jak wysyłka wyjdzie tyle, to nie za bardzo się opłaca
to może się zastanowić lepiej przed zapytaniem i zajmowaniem komuś czasu

jeśli uważacie, że mój wywód jest nie na miejscu i nie napisałem jak jest to z góry przepraszam :!:

tyle
Adi

Post autor: Adi »

zgadzam się z Artim tez nic nie wystawiam bo brak czasu na foty a ludzie nie potrafią tego zrozumieć
Więc mam taki mały Apel dla Moderatorów
Więc wiem ze sa zasady ale myślę ze dla Sprzedających którzy są konkretnymi handlowcami i handlują konkretnym i dobrym towarem i wszyscy forumowicze o tym wiedza i polecają danego Sprzedawcę a Sprzedający jest zabiegany i niema czasu lub niema czym zrobić fot można by ta zasadę uchylić a nie non stop straszyć i upominać co jest bez sensowne moim zdaniem Gdyż prawie wszyscy znamy np Mario i wiemy że jest konkretną Osobą godną polecenia i powinniśmy być mu wdzięczni ze wystawia nam swój magazyn i pomaga nam w kontynuowaniu swoich projektów i może zachęciło by to tez innych Stałych i starych sumiennych Forumowiczów do Wystawienie swoich zasobów. I to by było na tyle pozdrawiam Wszystkich
unikorn

Zmiany regulaminów

Post autor: unikorn »

Wydzieliłem żeby nie robić bałaganu w ogłoszeniu. Jestem za modyfikacjami. Proszę o jak zawsze konstruktywne uwagi.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

fakt sa osoby z kregu tzw zaufanych sprzedawcow

a sa swiezaki ogloszeniowcy


zdjecia zawsze wiele pomagaja ale sam wiem ze nie zawsze da sie je szybko zrobic


uwazam jednak ze ogloszenia sprzedam auto na 100000% musza miec zdjecie :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

a co do czesci to raczej osoby zainteresowane powinny prosic o foto na pw lub na konkretne ogloszenie...
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

moja propozycja:
- części rzadkie, nietypowe, modyfikowane, trudne do opisania lub z jakimiś uszkodzeniami jak i całe auta zawsze powinny mieć zdjęcia...
- każdy kto nie ma 2 znaczków pod nickiem ma zawsze wrzucać foty...
- reszta - jak kto chce...
ale zawsze lepiej jak foty są... popatrzcie na ogłoszenie dobera... zdjęcie 3 wyrazy cena... i wszystko jasne, czytelne, cacy, bez marudzenia dopytywania... czarno na białym... :)
unikorn

Post autor: unikorn »

Popieram, ale....
Lodoo pisze:- każdy kto nie ma 2 znaczków pod nickiem ma zawsze wrzucać foty...
to raczej zamienił bym na 3-5 osób polecających na białej liście.

Pisać posty a być rzetelnym handlowcem (ale gupi wyraz jak go tak przeanalizować) to zupełnie co innego.
corey16

Post autor: corey16 »

i przede wszystkim foty na prośbę kupującego
unikorn pisze:3-5 osób polecających na białej liście
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

masz rację uni - tak będzie lepiej ;-) ale 5-10 osób ;-)
unikorn

Post autor: unikorn »

proponuję:

5 poleceń na białej liście zwalnia od wklejania zdjęć w ogłoszeniach 10-ciu i więcej różnych przedmiotów.
10 poleceń na białej liście zwalnia od wklejania zdjęć w ogłoszeniach więcej niż jednego przedmiotu.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie kombinuj :-P
5 poleceń zwalnia od wklejania zdjęć przedmiotów i pozamiatane
wyjątkiem są przedmioty jak pisałem wyżej nietypowe itd... tu zawsze foty
i już
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

A może jednak zostawimy tak jak jest? Stanu z treści nie widać a foto już wiele wyjaśnia. Trudno, czy nowy czy stary forumowicz foty bym zostawił.
unikorn

Post autor: unikorn »

Tomek, sam wiesz jak to jest. Czasu brak i pieniędzy. Nie robiąc fot zmniejszasz swoje szanse na sprzedaż. Ale czasem po prostu inaczej się nie da i tyle.
Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

to zamiast zdjęć niech będzie numer katalogowy
tel. 694-451-356
Obrazek
ODPOWIEDZ