Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Klubowy kalendarz 2010 - lista osób które zamówiły

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Dla mnie też i mówiłem już o tym kilku osobom, kolory przekłamane, proporcje zdjęć zmienione i przez to są zwężone. Na przyszły rok zrobimy lepszy kalendarz i na pewno lepszą dystrybucję :-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no generalnie jakość jest straszna jakbym wydrukował na zwykłej atramentówce z 95 roku...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Dobrze przewidziałem że g... z tego wyjdzie, przynajmniej 35 zł nie poszło w błoto :-)
unikorn

Post autor: unikorn »

No to fajnie... ja wydałem na to ponad stówę i nic jeszcze nie dostałem.........
Maolat

Post autor: Maolat »

E no chłopaki czy wasze pierwsze qwno w nocniku było idealnie wysrane ? :lol: jak tak to szacunek :okok: , mnie się podoba, w końcu od czegoś było trzeba zacząć co nie?
wiadomo że teraz będzie lepiej, fotki można już zbierać i ładnie odkładać! :)
mam z kalendarz z Klubu Laguny, (jest świetny) widziałem kalendarz z Klubu Safrane (jest świetny) tylko że oni mają doświadczenie, i jak byśmy współpracowali razem i pytali o rady (Wielka rodzina Renault) na pewno będzie lepiej!
5zacun
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Gość który drukował te kalendarze to był "profesjonalista" i robił to nie pierwszy raz (podobno).

Czy jak byś oddał do lakiernika auto i oddał by Ci pomalowane w innym kolorze i z zaciekami to też byś tak powiedział?
vino1986

Post autor: vino1986 »

kabar pisze:Gość który drukował te kalendarze to był "profesjonalista" i robił to nie pierwszy raz (podobno).
nom co bylo widac po projekcie kalendarza ktory zrobil po ponad miechu i byl taka kaszana za az wstyd bylo sie przyznac ze jest profesjonalista... a moj brat w pare dni zrobil duzo lepszy projekt...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Projekt w końcu dostał ładny, widocznie drukarkę ma bardzo słabą i umiejętności niewiele.

Zastanawia mnie tylko jedno: Sweeper był u gościa, oglądał przykładowe kalendarze a także próbny wydruk i nic nie zauważył?

Zresztą 90% ludzi z forum też nic się nie odezwało, więc skoro im pasuje to ok.
vino1986

Post autor: vino1986 »

ja to uwazam tak bylo minelo a czlowiek uczy sie na bledach... w tym roku pewnie bedzie duzo lepszy kalendarz niz ten obecny... bo dobra drukarnia to podstawa...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

vino1986 pisze:a czlowiek uczy sie na bledach...
Najważniejsze że nie za swoją kasę :-)
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

UNIKORN - jak byś odbierał ode mnie telefony to byś wiedział ze JA JE MAM
GG - zero odzewu- tel. - nie odbiera - więc o co ci chodzi
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
unikorn

Post autor: unikorn »

:P
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Jeżeli ktoś ma zapasowy egzemplarz albo ten który dostał mu się bardzo nie podoba, to chętnie go odkupię.
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

Jak chcesz to ja mam i moge odsprzedac bo mam inny na scianie ;)
corey16

Post autor: corey16 »

we wrześniu jest błąd
Obrazek
Zablokowany