Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

kasowanie kont klubowiczów

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Rozumiem że tylko mnie i Doberowi nie podoba się kasowanie aktywnych użytkowników forum?

Ok, pewnie reszcie się nie spodoba jak ich konta zostaną skasowane...
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Idea tematu jak najbardziej słuszna.
Nie powinno być tak jak z kontem kolegi Dobera.
Chodzi głównie o to by problemy rozwiązywać a nie je stwarzać,zresztą róbcie jak uważacie.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Też jestem zdania że należy to jakoś rozwiązać, ale jak widać Admin upiera się przy swoich magicznych punktach i zasadach kasowania użytkowników i tematów z giełdy.
jjmag

Post autor: jjmag »

Podejrzewam że większość podpisze sie pod tym co właśnie napiszę, Kabar mi też się nie podoba taka ruletka a juz tym bardziej kiedy osobno brane pod uwagę są posty z działu sprzedam a osobno reszta forum ale że tak powiem jak sam pokazałeś odnosnie zakładki klubowej foty, masz doświadczenie choćby ze względu na to że byłeś modem i jednym z pierwszych klubowiczów którzy tworzyli go od podstaw to samo sie tyczy Dobera moim zdaniem zasłużeni w ogóle nie powinni mieć kasowanych kont, nie zawsze ktoś ma czas aby pisać posta za postem po to tylko żeby nie zostać wywalonym z forum a jednak potrafią wiele wnieść od siebie. 3/4 z obecnych w tej chwili na forum albo nie dawno zaczeło uczestniczyć w nim albo po prostu tak jak ja nie ma ochoty w dawać się w głupie dyskusje i tu bez obrazy dla Sweepera ale jak sam pisze spływa to po nim jak po kaczce gdzie zwracają mu uwagę ludzie którzy jak pisałem wcześniej są praktycznie założycielami klubu i istnieja w nim od jego pierwszych początków więc co my możemy zwykli szarzy forumowicze :?:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

jjmag pisze:bez obrazy dla Sweepera ale jak sam pisze spływa to po nim jak po kaczce gdzie zwracają mu uwagę ludzie którzy jak pisałem wcześniej są praktycznie założycielami klubu i istnieja w nim od jego pierwszych początków więc co my możemy zwykli szarzy forumowicze :?:
zasadniczo to chodzi mi o uwagi które nie są konstruktywne i nie wnoszą niczego
chyba wskazałem jasno proces zmian i nie widzę sensu dalszego rozwodzenia się w temacie
Balos

Post autor: Balos »

Ja się mało udzielam i też nie chce mieć skasowanego konta :-?
jjmag

Post autor: jjmag »

Sweeper a teraz coś z ciut innej beczki widzę że została utworzona nowa grupa czyli Honorowa w zwiazku z tym dlaczego nie ma w niej Kabra ani Dobera w końcu są oni honorowymi członkami bynajmniej takie mają opisy :?: :?: chyba że coś u mnie jest nie tak
Sweeper

Post autor: Sweeper »

poprawiłem - to efekt porannych zmian i testów
sprawdzałem konfigurację grupy czy nie da się jej wyłączyć z automatu kasującego userów
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

heheh.. właśnie dostałem maila:

"Gratulacje,

Twoje zgłoszenie członkostwa w Grupie "Honorowa" na forum Renault 5 Klub Polska zostało zaakceptowane.
Zostało to przeprowadzone przez moderatora grupy lub administratora.

Możesz zobaczyć informację o Twojej grupie tutaj: http://www.forum.renault5.pl/groupcp.php?g=1001

--
Administracja Forum
Renault 5 Klub Polska
www.renault5.pl"
żuwik

Post autor: żuwik »

No i kurwa klub schodzi na psy.

Nie poważam mądralińskich, którzy nie ogarniają działania DB, nie ogarniają php i sądzą, że są fajni.

Rozwiązania widzę trzy.

JEDEN: zgłasza się osoba, która będzie REGULARNIE sprawdzała wszystkie konta, OBIEKTYWNIE ustalała, czy użytkownik jest dość dużo nieaktywny i ręcznie je kasowała.

DWA: wyjść.

TRZY: zgłosić fakt krzywego zadziałania automatu administratorowi i dać mu czas na sprawdzenie tematu.

Bo nie wiem czy wiecie, Sweeper poza WSZYSTKIM CO DLA ISTNIENIA FORUM ZROBIŁ, ma też życie, żonę, dzieci, pracę. Nie ma czasu na wyszukiwanie w bazie dobera i złośliwe usuwanie go. Jak ktoś tego nie jarzy, z całego serca mu współczuję.

"Hura, przeszukaj logi" - mam lepszy pomysł, wrzuć Sweeper tutaj takiego loga, niech szukają. Bo niektórzy nie wiedzą jak to wygląda.

Dober - płaczesz nad kontem że teraz trudniej Ci coś sprzedać. A ja wiem czy nie jesteś Maćkiem z Włoszczowa i czy nie znalazłeś na starym forum nicka DOBER i nie podszywasz się, żeby naciągnąć kogoś? Albo czy pomimo tego, że X lat temu tworzyłeś klub, teraz nie jesteś poszukiwanym złodziejem sprzętu car-audio? Żeby takie kwestie rozwiązać, powstała czarna i biała lista, ilość postów i staż mówiąc szczerze o niczym nie świadczy.

Jak ktoś dalej leczy poświąteczne stresy polecam wyskok na piwo lub siłownie, zamiast chóralny puacz.

PS. O ile pamiętam, kiedyś był wrzask, że mamy nieaktywnych userów. No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

PS2. Punkt 5 wyklucza punkt 6 czy mi się wydaje? :D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

punkt 6 dotyczy kont widmo - założył konto, przeglądał forum ale przestał
punkt 5 dotyczy kont w których ktoś coś pisał, ale zaprzestał i np od dwóch miesięcy ma w pupie pisanie czegokolwiek na forum
pokrywają się w sytuacji kiedy założył i aktywował konto i na tym się jego udział w życiu forum skończył
rocker

Post autor: rocker »

Kuźwa, normalne głosy w końcu :)
unikorn

Post autor: unikorn »

żuwik pisze:kiedyś
Kiedyś to najgorliwsi użytkownicy tego forum mieli przynajmniej R5. Kłócicie się jak stare baby... "przed kościołem mogą stać godzinę i gadać a w tramwaju pięciu minut nie ustoi"

Mi to osobiście nie utrudnia życia jeśli na forum jest 1000 zarejestrowanych userów a tylko 100 pisze posty. Po chuj komu kasowanie kont? W 2003 roku udzielałem się na forum 3DMax ale przestałem, do dziś mam tam konto i mogę się zalogować kiedy chcę. Wyłącz to sweeper fpisdu i bedzie spokoj.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

unikorn pisze: W 2003 roku udzielałem się na forum 3DMax ale przestałem, do dziś mam tam konto i mogę się zalogować kiedy chcę
tak samo mam z Elektroda.pl ;-)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

może zwiększyć czas po prostu...
czasem faktycznie na parę miesięcy może coś "wypaść" ;-)
bez usuwania - mamy chyba za słabe forum na taką ilość danych :-D hehehe nie wiem jak to tam działa... ale i tak jest więcej kont niż być powinno...
wszystkim nie dogodzisz ;-)
Zablokowany