Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

kasowanie kont klubowiczów

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

konradmk

Post autor: konradmk »

pomyślcie czy nie wydzielić sobie innego koloru dla klubowiczów i przyjaciół klubu. w naszym klubie są 3 kolory nawet co pomaga rozróżnić na pierwszy rzut oka klubowicza od gościa.
vino1986

Post autor: vino1986 »

ja to nie chce nic mowic... ale zobaczcie na kolesia o nicku iggypop pytalem sie kiedys czy ktos go zna czy ma namiary na niego... kolo sie kupe czasu nie logowal napisal pare postow (ktore juz zostaly automatycznie skasowane) apropo czesci do alpiny (co mnie bardzo interesowalo) i jest on nadal w bazie pomimo ze na pw nie odpowiada i nie loguje sie... ale to tylko moja taka glupia uwaga...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Heh, rzeczywiście:

Użytkownik: iggypop
Dołączył: 4 Wrzesień 2009, 07:39
Ostatnia wizyta: 13 Wrzesień 2009, 11:16
Posty: 1


Czyli gość napisał 1 post, ostatnio był na forum kilka miesięcy temu a mimo to Sweeper konta mu nie skasował.

Jak widzę jest takich więcej, np:


Użytkownik: zawaś
Dołączył: 24 Lipiec 2009, 12:18
Ostatnia wizyta: 24 Lipiec 2009, 12:41
Posty: 1

Hmm...
vino1986

Post autor: vino1986 »

ale niech mu nie kasuje... ;-) moze sie pojawi i uda mi sie od niego pare tych czesci kupic jak wuniek nie odpowiada tez na pw... :-D bo bardzo licze na jego pomoc...

nastepny jeszcze lepszy...
bob3ks
dolaczyl : 2009-08-03, 18:18
ostatnia wizyta : 2009-08-03, 18:29
iiiiii posty az : 1
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Czyli jak napisałeś jednego posta to jesteś bezpieczny :-)
vino1986

Post autor: vino1986 »

:lol: na to wychodzi... ale jak lukalem w uzytkownikach to takich osob jest wiecej... :-P
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

nie no faktycznie coś nie halo :!:
co na to nasz pan administrator :?:
vino1986

Post autor: vino1986 »

"Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas" takie jest moje skromne zdanie ;-)
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

podpisuje sie nogami i rekami pod tym protestem!!

1. Rat-Med5
wsmpw

Post autor: wsmpw »

zaczynam się bać o swoją dupkę ;-) :-|
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

1. Rat-Med5
2. Kabar
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

a co mi tam - sprzeciw :!:

1. Rat-Med5
2. Kabar
3. Robcio_GTT
dober

Post autor: dober »

1. Rat-Med5
2. Kabar
3. Robcio_GTT
4. Dober

nie popuszcze ! w kupie siła ;)
skoro inni z pojedyńczymi postami od dawna niezalogowani nadal są to coś tu jest nie halo. !!! ???
jestem za tym żeby konto jeżeli już, było usuwane po jakichś 3-6 miechach bo różne są sytuacje w życiu i czasami nie da się odhaczyć codziennie PANIE SWEEPER !
Skowron

Post autor: Skowron »

1. Rat-Med5
2. Kabar
3. Robcio_GTT
4. Dober
5. Skowron

I ja się dopiszę, mimo, że loguję się często to mało piszę, mimo wszystko nie chce żeby mnie usunięto z powodu nie pisania postów.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a ja wam powiem tylko tyle - idźcie się poskarżyć mamie

automat działa bez zarzutu - dober nie czarujmy się, ale któryś z warunków musiałeś złamać inaczej twoje konto nie byłoby usunięte

automat również można wyłączyć i problemu nie będzie żadnego
można również zmienić parametry brzegowe przy których konta będą usuwane - tu również mamy pełną dowolność

nie można natomiast wyłączyć kont z wpadania w klucz nawet jeżeli są to konta honorowe czy moderatorów

to jak działa automat zależy tylko od nas, tak go ustawiłem jak forum powstało i nic nie stoi na przeszkodzie aby go zmienić

czekam na konkretna propozycję co do działania automatu i problem będzie rozwiązany
szybkie referendum i sprawa załatwiona

problemem pozostanie tylko czy chcemy mieć 250 aktywnych użytkowników czy 1800 z czego aktywnych 300 (tak jak to ma miejsce np w PIKURze)
Kabar pisze:Władza tutaj sprawowana jest autorytarna więc nie mamy wpływu na decyzje i działania "głównego administratora".
nic bardziej mylnego
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2010, 22:44 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany