Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

strona główna - zakładka O KLUBIE

Pytania, spostrze¿enia dotycz±ce dzia³ania strony klubowej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Hmm...
Ostatnio zmieniony 3 lutego 2010, 10:51 przez kabar, łącznie zmieniany 1 raz.
vino1986

Post autor: vino1986 »

jest i picku ;-) bez picku nie ma roboty :-P
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

vino1986 pisze:jest i picku ;-) bez picku nie ma roboty :-P
Jakie picku? To są napoje izotoniczne - używane przez sportowców :mrgreen: :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

no tak w sumie siwucha nalezy do energy drink-ow :-D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

ja juz na wewnetrznym "forumie" napisalem pare zdan i poprosilem aby ktos to ladnie sklecil bo ja nie potrafie napsiac ladnego opowiadanka :D


ps. jak patrze na te foty :) ....
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2010, 09:09 przez -=wasq=-, łącznie zmieniany 1 raz.
dober

Post autor: dober »

ehh stare dobre czasy :)
oprócz siwuchy jeszcze pod namiotem gdzie rozbieraliśmy renie była butla gazowa z garnkiem w której gotowaliśmy pyszną zupkę dla rozgrzewki - piwko z dodatkami, ehhh mlodość mlodość
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

Kabar pisze:Jakie picku? To są napoje izotoniczne - używane przez sportowców
;-) które pomagają w dyskusjach na prelekcjach i szybsze nawiązywanie kontaktów miedzy uczestnikami :->
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kod: Zaznacz cały

w roku hmmm 2002 bodajze na forum.tuning.pl

razem z Carmajstrem (CarMajster)) zgadalismy sie i postanowilismy zalozyc klub r5 internetowy tak na poczatku pozniej jednak stal sie klubem ogolnopolskim r5

ale reinkarnacja zaszla wrtedy gdy sie okazlo jak ludzi ma r5 i jakie zaczelo sie robic zainteresowanie r5

pozniej tak 1-2 lata odbyl sie pierwsyz zlot r5 w borkach przy okazji zlotu pikura

rok pozniej znow byl zlocik r5 i wtedy mniejszym gronem wystepowalismy juz oficjalnie jako klub r5 w zapisakach borkowych nawet wygralismy 1 miesjce za konkurs o wiedzy technicznej oraz braz w sztafecie
a
kolejny rok to juz zlot miedziana gora :)
to jest wstęp by Wasq :)
jeżeli ktoś z klubowiczów podejmie się tematu złożenia tego w całość (a znam kilku pisarzy którzy mogli by to zrobić) to będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Sweeper pisze:wygralismy 1 miesjce za konkurs o wiedzy technicznej
W ekipie R5KP wystąplili wtedy: Wasq, ja i moja dziewczyna - Magda.
jjmag

Post autor: jjmag »

moja propozycja:

Praojcowie założyciele klubu
Do pierwszych założycieli klubu możemy zaliczyć obecnych wśród nas do dzisiaj Wasqa i CarMajstra którzy to zainicjowali powstanie klubu na prowadzonej przez nich stronę Forum Tuning.pl,gdzie powstało wydzielone forum dotyczące reno5, dzięki któremu to doszło do spotkania z Kabarem oraz Doberem którzy to w następstwie założyli oficjalny klub zrzeszający miłośników 5 pod nazwa Renault 5 Klub Łódź których to spotkania odbywały się na gruncie lokalnym. Oczywiście klub ten miał swoja oficjalna stronę klubową co zaowocowało później w skutkach. Pomysł założenia klubu R5 jak i jego powstanie jest szacowane na 2002 rok.

Rozkwit działalności R5KP
Wkrótce klub przeżył swoją prawdziwa reinkarnacje poprzez to że okazało się jak wielu ludzi posiada 5 i jakie budzi ona zainteresowanie co zaowocowało pierwszymi spotkaniami na stopie ogólnopolskiej.

Pierwsze spotkanie ogólnopolskie
Pierwsze spotkanie ogólnopolskie odbyło się w 2004 roku w Borkach przy okazji zlotu zaprzyjaźnionego Klubu Pikura zrzeszającego miłośników marki Renault. Rok później odbył się kolejny zlot w Borkach gdzie występowaliśmy już oficjalnie jako Renault 5 Klub Polska, i choć w niewielkim gronie zaowocowało to zajęciem I miejsca w dwóch dyscyplinach a mianowicie: w konkursie o wiedzy technicznej oraz sztafecie.
Kolejny rok to już zloty tylko R5KP odbywające się do tej pory na torze w Miedzianej Górze koło Kielc.
Ostatnio zmieniony 3 lutego 2010, 12:41 przez jjmag, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jjmag pisze:moja propozycja:

Praojcowie założyciele klubu
Do pierwszych założycieli klubu możemy zaliczyć obecnych wśród nas do dzisiaj Kabara i Dobera, którzy to założyli pierwszy klub zrzeszający miłośników i posiadaczy 5 w niewielkim regionalnym gronie pod postacią Renault 5 Klub Łódź których to spotkania odbywały się głównie na gruncie lokalnym. Oczywiście klub ten miał swoja oficjalną stronę klubową co zaowocowało spotkaniem i zapoznaniem się z Wasqiem oraz CarMajstrem którzy to w owym czasie tworzyli forum pod nazwą: Forum Tuning.pl z czego zrodził się pomysł założenia pierwszego ogólnopolskiego klubu R5 którego powstanie szacowane jest na rok 2002.

Rozkwit działalności R5KP
Wkrótce klub przeżył swoją prawdziwa reinkarnacje poprzez to że okazało się jak wielu ludzi posiada 5 i jakie budzi ona zainteresowanie co zaowocowało pierwszymi spotkaniami na stopie ogólnopolskiej.

Pierwsze spotkanie ogólnopolskie
Pierwsze spotkanie ogólnopolskie odbyło się w 2004 roku w Borkach przy okazji zlotu zaprzyjaźnionego Klubu Pikura zrzeszającego miłośników marki Renault. Rok później odbył się kolejny zlot w Borkach gdzie występowaliśmy już oficjalnie jako Renault 5 Klub Polska, i choć w niewielkim gronie zaowocowało to zajęciem I miejsca w dwóch dyscyplinach a mianowicie: w konkursie o wiedzy technicznej oraz sztafecie.
Kolejny rok to już zloty tylko R5KP odbywające się do tej pory na torze w Miedzianej Górze koło Kielc.

jak juz tworzymy historie to zrobmy to tak jak bylo

renault5 klub lodz powstalo dopiero po tym jak powstalo forum r5 na forum.tuning

wtedy pojawily sie osoby z lodzi spotkalismy sie na spocie lokalnym w pare osob miedzy innymi :


kabar mlody dober "blondi" ja bileka arekż

i powstal oddział r5 klub lodz ktorego strone zalozyl kabar
jjmag

Post autor: jjmag »

waqu a teraz :?:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jzu lepiej ale



forum tuning pl nie bylo moje ani carmajstara poprostu na tym foru mzalozylismy nasze podforum


strone lodzka utworzyl kabar grupe tworzyli ludzie przyjezdzajacy na spoty lokalne łódzkie


ogolnopolski klub powstal tak czy sieak

grupa łódzka swojego czasu byla jedna z wiekszych

decyzja o pierwszym zlocie powstrala na stratym forum a poniewaz byl ogolnopolski zlot renault to tam miala sie odbyc pierwsza impreza klubu r5

kolejnego roku dolaczyly sie kolejne osoby w tym linka ktora bardzo ladnie ogarnela nam zalatwienie toru oraz noclegu kolo toru
Zablokowany