Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

strona główna - zakładka O KLUBIE

Pytania, spostrze¿enia dotycz±ce dzia³ania strony klubowej.

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

strona główna - zakładka O KLUBIE

Post autor: Sweeper »

Niestety nadal niczego tam nie mamy
Potrzebujemy kilku zdań o klubie, jego historii, może o założycielach
Zakładka straszy pustką i jak jej nie zapełnimy treścią to końcem lutego zostanie zdjęta

Chętnych do napisania paru zdań proszę o wklejenie treści tutaj lub przesłanie na PW.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Zdanie 1.
Klub powstał kiedyś, dawno temu we Łodzi i jest zajebisty.
Zdanie 2.
Pierwsi członkowie i założyciele klubu to carmajster, -=wasq=- i Kabar i ktoś tam jeszcze co nie pamiętam.
Zdanie 3.
Klub organizuje coroczne ogólnopolskie zloty, które też są zajebiste, bo ponieważ jest tam fajnie.
Zdanie 4.
Zloty były we Borkach kiedyś, a teraz są we Miedzianej Górze.
Zdanie 5.
Klub jest już mniej zajebisty, gdyż bo ciężko jest cokolwiek zorganizować, bo klubowicze są mniej fajni i mniej zajebiści, niż klub teraz.
Zdanie 6.
Tak czy inaczej dajemy rady i jakoś to leci.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

taaaakkk...
i tym sposobem zakładka jest pusta nadal...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Początek był troszkę inny jak pamiętam.
Poznałem kiedyś Dobera i jakoś założyliśmy w Łodzi klub (Renault 5 Klub Łódź) który działał raczej na poziomie spotkań lokalnych, ale oczywiście miał stronę klubową. Jakiś okres później (niedługi) poznałem wasq który w tym czasie tworzył z carmajstrem klub ogólnopolski na forum tuning.pl.
Połączyliśmy siły i jakoś się potoczyło...

Mam słabą pamięć, ale pewnie wasq to zweryfikuje. Dober być może też (jeśli jeszcze będzie miał konto).
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

...
Ostatnio zmieniony 3 lutego 2010, 10:51 przez kabar, łącznie zmieniany 1 raz.
Balos

Post autor: Balos »

Dobre foty ;-) old school :!:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no to już coś jest, teraz jakiś tekst żeby to tłuste było
konradmk

Post autor: konradmk »

nie żebym się mądrzył ale na forum jest dużo wiedzy do której trudno czasem dotrzeć. na pewno warto byłoby wydzielić kilka instrukcji dot. różnych usterek, know-how i FAQ na stronie, żeby nie męczyć bazy danych forum zapytaniami :)
poza tym robicie przecież zloty, fotek jest od groma, też można wrzucić na stronę, takie rzeczy przydają się gdy chce się kiedyś ("w przyszłości...") utworzyć jakieś stowarzyszenie albo coś podobnego aby było wartością samą w sobie.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Dokładnie :-) Jeszcze więcej wiedzy jest ukryte w niektórych głowach :mrgreen:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

konrad... ale nie o tym jest temat...
konradmk

Post autor: konradmk »

sorry, ślepy jestem :) Fotki aut klubowiczów ze specyfikacją to raz. Dwa, info kto jest szefem itd. Resztę już macie w tym wątku.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Kurde Michał ten swapik to był w twojej aktualnej siedzibie ??
ps. białe gte na zdjęciu i poznaje działkę ;-)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Hehe, ano był. Tam było wiele swapów od tej pory :-)
unikorn

Post autor: unikorn »

pomógł bym chętnie ale gówno wiem :/
vino1986

Post autor: vino1986 »

balos pisze:Dobre foty ;-) old school :!:
old school to malo powiedziane... Anarchia czego przykladem jest ostatnia fota z podpisami na silniku... aha i patrzec i brac przyklad jak chlopaki potrafia sie bawic bez alkocholu ( bo na zadnej z fot nie dopatrzylem sie butelek czy tez puszek ) :-P
Zablokowany