Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

głośniki R5 w przednie drzwi - rozmiar, głębokość.

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

Juri-05

głośniki R5 w przednie drzwi - rozmiar, głębokość.

Post autor: Juri-05 »

Powitać. Obnoszę się z zamiarem kupna głośników w przednie drzwi do piątala. Chciałem się zapytać jakiej średnicy wchodzą , ponieważ jest zimno a tapicerka nie jest jeszcze wycięta to nie chce mi się przy tym grzebać.Co ważne potrzebuję takie wymiary które umożliwią mi otworzenie szyby maksymalnie w dół i nie otarcie jej o głośnik. No i oczywiście takiej szerokości żeby pasowały w oryginalne otwory w blasze. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.
osamiec

Post autor: osamiec »

Normalnie głośnik o średnicy 13 cm wchodzi, jak dasz dystanse to wpakujesz 16, o szybe bym się nie martwił, poszukaj w technicznym, na pewno już gdzieś ktoś o tym pisał.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mi się wydaje, że 155 wchodzi...
a na głębokość - kiedyś mierzyłem - chyba 78mm ale to takie bardziej skojarzenia ;-)
ile to miarkę wziąć i zmierzyć
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Gruby05 pisze:nie chce mi się przy tym grzebać
Jak nie chce Ci się grzebać to po kij pytasz? Samo się nie zamontuje.
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Po to pytam że nie jest to potrzeba największego priorytetu. Jak by nie było tak zimno to bym sobie wziął i zmierzył a nie pytał:). A pytam po to bo chce zamontować :).
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Twoja logika jest zadziwiająca... :-)
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Nie zabardzo wiem o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Pewnie Kabar czai się na tytuł najmilszego forumowicza miesiąca :lol:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Tobie się nie chce zmierzyć? To ktoś ma to za Ciebie robić? :-/
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

:d. Możliwe , ale wiem że kupuje SONY Xplod 130mm w przednie furtki :). Dla KABAR ; mam kasę i chce ją przeznaczyć na kupno głośników. Ponieważ kasa raz jest a raz jej nie ma to kupię sobie głośniki i będą czekały na polepszenie warunków atmosferycznych.
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Lodoo, przecież nie karzę nikomu tego robić. Poprostu napisałem na forum bo myślałem że ktoś to robił i będzie tak łaskawy podzielić się tą informacją ;).
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

No to kupuj je i niech czekają :-)
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

I właśnie tak robie. Dzięki wszystkim za pomoc :). Temat zamknięty :).
unikorn

Post autor: unikorn »

No ja dorzucę parę groszy :P
Pasują dystanse mdf od CLIO I - takie znalazłem na allegro i założyłem u siebie pozbywając się problemu głębokości głośnika. O jakość i opinię tych dystansów możesz już konkretnie Kabara podpytać bo w tej dziedzinie (jak i kilku innych np. udzielaniu irytujących odpowiedzi :-P ) jest specem. Pewnie nie omieszka wspomnieć o przyzwoitym wygłuszeniu drzwi a potem jak go z ciekawości zapytasz ile by chciał za opierdzielenie reni pod audio to przysiądziesz i zaniemówisz na chwilkę. Jednak zachęcony możliwościami i urodzajem rozwiązań, nabędziesz odpowiednie dystanse i głośniki pewnie o średnicy około 15 cm jak pisał Lodoo ;)
I tyle ;)

PS. Czasami lepiej żeby na zadane pytanie udzielili dziesięciu kąśliwych odpowiedzi niż nie pisani niczego. Przynajmniej wiesz że przyciągnąłeś ich uwagę i zapewne znają tę właściwą;)
vino1986

Post autor: vino1986 »

nom ale Kabar by pewnie Focale zamontowal albo cos niewiele gorszego a nie glosniki Sony ktore moim zdaniem nie sa najlepsze...
ODPOWIEDZ