Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nowy

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

przemeq

Nowy

Post autor: przemeq »

Witam właśnie przejmuje renault 5 five które jest od nowości w rodzinie (zrobię fotki to wkleję) kolor czerwony wersja 5 drzwi silnik i tu problem bo niby 1.1 ale nie 1008 ccm ale 1110 ccm. Vin nr VF1B4010506354409 rok produkcji 1992 wersja 5 biegowa.
co to za silnik próbuje znależć po nr vin ale nic mi nie odkodowuje w sieci. :)

Przemeq
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Witaj.
Chyba 1108 a nie 1008. Zwykłe 1.1.
Na to co w dowodzie to nie patrz. Ja w jednym mam 1108 a w drugim 1100. A w rzeczywistości tu i tu 1.4 :lol:
AGA
Posty: 87
Rejestracja: 5 lutego 2010, 18:18
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: AGA »

Witaj !!
W miarę szybko zrób te fotki ;P
przemeq

Post autor: przemeq »

Zrobię fotki może jutro jak czas pozwoli, muszę powalczyć z tylna wycieraczką szyby dawniej jak wyłączyłem przełącznikiem sama wracała do położenia teraz zatrzyma się w każdym miejscu i trzeba celować przełącznikiem aby się ustawiła w normalnym położeniu. nie wiem czy to przełącznik czy coś w mechanizmie wycieraczki
wsmpw

Post autor: wsmpw »

przemeq pisze:coś w mechanizmie wycieraczki
kiedyś na starym forum było opisane wyciera sie miedziany ślizg który podaje cały czas napiecie na silnik.. i wyłącza w pozycji parkowania (wycieraczki)
przemeq

wycieraczka tył

Post autor: przemeq »

To jest naprawialne np: prze cynowanie styku lub wlutowanie cienkiej blachy miedzianej czy raczej nowy silniczek?
ODPOWIEDZ