Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sylwóś- Renault Megane Coupe

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Sylwóś- Renault Megane Coupe

Post autor: Sylwó¶ »

Oto moje drugie autko :lol:

Po 2uch golfach stwierdziłem że muszę mieć renófke i kupiłem od znajomego :lol:

Renault Megane Coupe 2.0 16v(150KM) 1998 rok

przebieg: 220000 km

wyposażenie:brakuje komputera,podgrzewanej przedniej szyby i podgrzewanych siedzeń :lol:

zawieszenie : Koni żółte z regulacją :lol:

wnętrze:skóra wentylowana dwukolorowa, skora na kierownicy

osiągi : dużo lepsze niż w 5 :radocha:

spalanie :6.5l-10l

przyjemność jazdy :bardzo duża,ale niestety twarde zawieszenie i niskie opony na polskich drogach nie dają za dużego komfortu podróżowania.Ale kawałek równego asfaltu i kilka zakrętów rekompensują wszystko :lol:

ogólnie autko bardzo wygodne dosyć ładne osiągi bardzo dobre a koszty utrzymania nie wielkie. :okok:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jackal
Posty: 256
Rejestracja: 4 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Dêbica // Rzeszów

Post autor: Jackal »

Ty, to przedostatnie zdjęcie to nie jest przypadkiem z jakiegoś salonu odnowy biologicznej czy ki uj ? :radocha:

Fotele masz wypaśne ; ) A ogólnie meganka jak meganka, wyczapista w kosmos :D
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

tylna kanapa nie jest używana :lol:
bo autkiem podróżuję sam czasem we dwie osoby :lol:
wystarczy autko myc odkurzać co tydzień, i konserwować skórę :lol:
nie wozić nic w bagażniku i czyścic buty przed wejściem :radocha:
carmaker

Post autor: carmaker »

jak tak patrze to :zalamka: ze swoją sprzedałem ,jazda meganka a clio które teraz mam to jak porównanie fotela z kiblem...
Rosic

Post autor: Rosic »

ładne, ale strasznie klaustrofobiczne auto, zawsze u MT miałem nogi na desce, a jakoś specjalnie wysoki nie jestem :]
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Rosic pisze:ładne, ale strasznie klaustrofobiczne auto, zawsze u MT miałem nogi na desce, a jakoś specjalnie wysoki nie jestem :]
pojeździł trochę safraną i wybrzydza :-P a jak piątką smigałeś to było oki :-P
Rosic

Post autor: Rosic »

Nie o to chodzi, jak MT miał Coupe to miałem GTT i chyba potem też Lagune, ale w 5tce z przodu mi się dużo wygodniej jedzie, miejsce jest i wszystko widać, a w Coupe albo nogi na desce, albo łeb w szyberdachu...
Maolat

Post autor: Maolat »

Fajna zabawka .. mnie sie latało moja zajebiscie,. super auto . ale trzeba sie nauczyc nia latac , wtedy mozna pokazac co to autko potrafi :) jednak 150KM po pewnym czasie to za malo w tym aucie ;]
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

Rosic pisze:adne, ale strasznie klaustrofobiczne auto
jechałem niedawno clio jako pasażer to się dopiero przestraszyłem jak tam można siedzieć :lol:
jak się opanuje autko to zawsze mocy brakuje :lol:
ale nie jeden się zdziwił co to autko umie :radocha: myślę już o następnej megane albo o clio v6 :lol:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Sylwóś pisze:spalanie :6.5l-10l
Sylwóś pisze:jak się opanuje autko to zawsze mocy brakuje :lol:
Z tym spalaniem to przesadziłeś... Chyba że to na 50 km :-)
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

kabar pisze:Z tym spalaniem to przesadziłeś... Chyba że to na 50 km :-)
6.5l wyszło mi przy delikatnej jeździe i nie przekraczaniu 90km/h :uoee:
10l wyszło przy mieszanej jeździe troszkę po mieście :lol: i w trasie prędkości od 120-210 momentami dało się się trzymać 200 a czasem tylko 160 :lol:
na krótkich odcinkach nie jeżdżę , na pewno spalanie może być większe ale to chyba tylko przy miejskiej ostrej jeździe albo na autostradzie ale nie miałem takiej okazji bo tylko po Lubelskim się poruszam :lol:
vino1986

Post autor: vino1986 »

Sylwóś pisze:6.5l wyszło mi przy delikatnej jeździe i nie przekraczaniu 90km/h :uoee:
10l wyszło przy mieszanej jeździe troszkę po mieście :lol: i w trasie prędkości od 120-210 momentami dało się się trzymać 200 a czasem tylko 160 :lol:
na krótkich odcinkach nie jeżdżę , na pewno spalanie może być większe ale to chyba tylko przy miejskiej ostrej jeździe albo na autostradzie ale nie miałem takiej okazji bo tylko po Lubelskim się poruszam :lol:
mnie sie tez wiezyc w to nie chce... jak bys napisal 10-12 to juz predzej by pasowalo...
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

vino1986 pisze: mnie sie tez wiezyc w to nie chce... jak bys napisal 10-12 to juz predzej by pasowalo...
to uwierzcie :lol:
:lol: co weekend tankuję za 100zł i robię 300km, jazda mieszana od 90-200 ,przy cenie cenie paliwa po 4,40zł daje to 22.73l i przeliczając na kilometry wychodzi 7,58l/100km :lol:
jak chcesz to dawaj stówę to Cie powożę :okok: i sam się przekonasz :lol:
Rosic

Post autor: Rosic »

A my wierzymy, bo MT miał zawsze średnią spalania 35mpg (czyli 7,7l/100km), a wcale wolno nie jeździł. Z tym że, jest to średnia z jazdy po wioskach + autostrada, bez miasta.
carmaker

Post autor: carmaker »

u mnie w eclipse 2.0 turbo gsr spalanie w trasie wychodziło w granicach 8-9l i to przy 240kucach i napędzie na 4 łapy więc jak najbardziej wiarygodne poprostu mocniejsze auto w trasie jezdzi na wyższych biegach korzysta sie z momentu obrotowego a nie kręci silnika na 2-3biegu zeby wyprzedzić czy sie rozpędzić.Za to w mieście miałem raczej 14-18l :szok:
Zablokowany