Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sylwóś- Renault Megane Coupe

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Balos

Post autor: Balos »

Ja w zeszłym roku taką Meganą byłem z 2 kumplami w Rumunii i Bułgarii, tak więc coś wiem na temat klaustrofobii w tym aucie :uoee:
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

moja megi na trasie i trochę cisnąłem wyszło niecałe 8l LPG. silnik ośmiozaworowy 2.0 114KM
tel. 694-451-356
Obrazek
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

Balos pisze:Ja w zeszłym roku taką Meganą byłem z 2 kumplami w Rumunii i Bułgarii, tak więc coś wiem na temat klaustrofobii w tym aucie :uoee:
to nie jest autobus :radocha: tylko autko 2 u osobowe :okok:
Piotrek pisze:moja megi na trasie i trochę cisnąłem wyszło niecałe 8l LPG. silnik ośmiozaworowy 2.0 114KM
jedyne zalety gazu to tania jazda ale moja mama na gazie to zupę gotuje :wysmiewacz:
jjmag

Post autor: jjmag »

Sylwoś może i tak ja sam uważam że nawet dobre zapalniczki są na benzynę ale przy jej obecnych cenach rozglądam się jednak za czymś z gazem
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

ja tam zastrzeżeń do gazu nie mam(o ile jest dobrze ustawiony)
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

W Baccarze mam dobrą sekwencję - bardzo polecam.
vino1986

Post autor: vino1986 »

nom jak sie dobra instalacje wsadzi najlepiej jak sie da sekwencje to nawet smiem powiedziec ze na gazie moze lepiej jak na benzynie jezdzic fura...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

U mnie na początku była sekwencja z rodzaju najtańszych (Tomasetto Alaska+Valtek 3 Ohm), ale zmieniłem na porządne komponenty (MagicJet pojedyncze+Scorpion ST) i jest super. Komputer mam Stag 300-4.
jjmag

Post autor: jjmag »

mam namiary w domu do magika od gazu u kumpla w volvie na gazie wyciągnął 25 kucy więcej niz na benie
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Spalanie które podałeś nijak się ma do tego co piszesz w temacie o punktach karnych.
W którymś miejscu wciskasz niezły kit...
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

kabar pisze:Spalanie które podałeś nijak się ma do tego co piszesz w temacie o punktach karnych.
W którymś miejscu wciskasz niezły kit...
tyle mi spala:
6.5l wyszło mi przy delikatnej jeździe i nie przekraczaniu 90km/h :uoee:
10l wyszło przy mieszanej jeździe troszkę po mieście :lol: i w trasie prędkości od 120-210 momentami dało się się trzymać 200 a czasem tylko 160 :lol:
na krótkich odcinkach nie jeżdżę , na pewno spalanie może być większe ale to chyba tylko przy miejskiej ostrej jeździe albo na autostradzie ale nie miałem takiej okazji bo tylko po Lubelskim się poruszam :lol:
a to że jadę przez wioskę 180 to nie znaczy że spala mi 15 litrów , a punkty ? od kiedy mam megane i sprzedałem cb radio nie zapłaciłem żadnego mandatu i nie mam ani jednego punktu :lol: jeżdżę trochę nie miałem jeszcze żadnej kontroli drogowej a pomiarów prędkości widziałem kilka, czasem ktoś mrugnie :lol:, a czasem nie zdąża zatrzymać :lol:spróbuj kiedyś wyprzedzić auta przed tobą gdy mierzą Ci prędkość :radocha: też się sam dziwię bo jak miałem 5 to płaciłem mandaty a wolniej jeździłem .
vino1986

Post autor: vino1986 »

ladna bajka... :)
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

:zalamka:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Sylwóś pisze:a punkty ? od kiedy mam megane i sprzedałem cb radio nie zapłaciłem żadnego mandatu i nie mam ani jednego punktu
Gratulacje, musisz być świetnym kierowcą...
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Sylwóś pisze:a to że jadę przez wioskę 180 to nie znaczy że spala mi 15 litrów
rewelacja :radocha:
Zablokowany