Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sylwóś- Renault Megane Coupe

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

kabar pisze:Gratulacje, musisz być świetnym kierowcą...
niestety nie ale cały czas się uczę :lol:
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

Powoli przymierzam se do sprzedaży Megane ,jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam.Oddam tylko w dobre ręce :lol:
jjmag

Post autor: jjmag »

ile i czemu tak drogo ;P
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

13tys . drogo bo autko jest zajebiste i w zajebistym stanie ,sprzedaję ze względów finansowych bo nie mam pracy a kredyty trzeba spłacać co miesiąc :lol: dziś sąsiad oglądał i bierze ale wolałbym oddać komuś kto o niego zadba i z możliwością odkupienia po kilku latach :lol:
jjmag

Post autor: jjmag »

nie ja to się mogę co najwyżej twoją5 zainteresować tym bardziej że daleko nie mam :lol:
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

sam chyba kupie 5 :lol:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Sylwóś pisze:
kabar pisze:Z tym spalaniem to przesadziłeś... Chyba że to na 50 km :-)
6.5l wyszło mi przy delikatnej jeździe i nie przekraczaniu 90km/h :uoee:
10l wyszło przy mieszanej jeździe troszkę po mieście :lol: i w trasie prędkości od 120-210 momentami dało się się trzymać 200 a czasem tylko 160 :lol:
Ty to wariat jesteś gdzie ty w polsce latasz z takimi prędkościami ??
Zabić chcesz kogoś ??
Zastanów sie troszkę .
Ale autko przyznam fajne
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

Gofer22 pisze:Ty to wariat jesteś gdzie ty w polsce latasz z takimi prędkościami ??
tam gdzie się da :lol: np jak jadę do pracy po lokalnej drodze, albo jak jadę się przejechać :lol: tu mnie w okolicy każdy jeździ jak chce a drogi są w miarę i można pociskać :lol:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

:[ :[ :[ :[ :[ :[ :[ :[ :[ :[
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

luzik, miałem więcej niebezpiecznych sytuacji na drodze czy to w mieście czy poza przy dużo mniejszych prędkościach
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

A ja mam uszkodzony kręgosłup przez kogoś kto miał takie podejście jak ty.
Sam lubie szybką jazdę i wyżyć sie w aucie ,ale można to robić na torze albo na imprezach zorganizowanych których jest naprawdę bardzo dużo .Pozdrawiam Gofer
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

Sylwóś pisze:A ja mam uszkodzony kręgosłup przez kogoś kto miał takie podejście jak ty.
a skąd wiesz jakie mam podejście?
ogólnie jeżdżę ostrożnie i uważam na wszystko,a prędkość? staram się dopasowywać do warunków :lol:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Masz racje nie wiem ,ale w polsce nie ma dróg które pozwalają na bezpieczne podróżowanie z prędkościami 160 kmh .
jjmag

Post autor: jjmag »

absolutnie się zgadzam szczególnie w lubelskim tu najpierw większośc musi sie nauczyć kultury jazdy :uoee:
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

z kulturą jazdy to u nas jest tragicznie, szczególnie dało się to zauważyć przez kilka ostatnich lat kiedy to przybyło lawinowo aut.Nie wiem jak jest w innych województwach ale u nas jeździ się ciężko.
Zablokowany