Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Gzara R11 TXE electronic

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

gzara

Gzara R11 TXE electronic

Post autor: gzara »

Witam
Dziś zobaczyłem, dziś kupiłem ;)
Zakupiłem wspaniałą, niesamowitą, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju R11
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest to Renault 11 TXE Electronic!!!!!
Wyposażenie tej wersji to:
Gadaczka - syntyzator mowy w języku francuskim
Elektryczne szyby
Elektryczne lusterka
Centralny zamek z pilotem
KOmputer spalania
Fotele kubełkowe
Radio Hi-Fi philips z pilotem (tego u mnie brakuje ostał się tylko pilot)
Tempomat

I co najważniejsze i najbardziej oryginalne to deska DIGITAL

i to wszystko w 85roku ;)
Silnik 1.7
Co do stanu auta to jest do dopieszczenia i można jeździć, aczkolwiek będę zbierać na remont blacharski bo progi słabiutkie, reszta wyjdzie w praniu

Link do opisu wersji
http://aebergon.perso.neuf.fr/Renault/p ... nic_85.htm

Link do Youtuba
http://www.youtube.com/watch?v=J1nm4Oh18o8

mam ostatniu mało czasu ale chyba zacznę częściej odwiedzać to forum bo takie silniki były chyba i w piątkach poza tym R11 i R5 ma baardzo dużo wspólnego, a wiedza to rzecz bezcenna.

Pozdrawiam
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no i fajnie dawaj zdjęcia silnika :radocha:
Maolat

Post autor: Maolat »

i Rosica już nie będzie miał r11 :D .

Gratki . fajna maszynka :D
gzara

Post autor: gzara »

A to ktoś się przymierzał do tej renatki???
jjmag

Post autor: jjmag »

tka ja ją wrzuciłem na forum a Rosic miał ją ochotę przygarnąć jeśli by się nie zdecydował już chciałem brać kredyt i sobie ją zabrać od razu po świętach, ale powiem tak gratki z zakupu i nie zmarnuj jej bo naprawdę szkoda jej przeznaczyć na części
gzara

Post autor: gzara »

Też miałem jechać po nią po świetach ale wolałem nie czekać i jakoś tak się zmobilizowałem i ciach, Ej ej ej !!!! o jakich częściach mowa????? :[ To autko ma być jak nowe i w pełni oryginalne, choć nie wiem kiedy to nastąpi, bo trochę roboty jest, blacha się jakoś trzyma choć progi są dość słabe. Najważniejsze że deska działa i jest kompletna, wieże to się jakoś dokupi choć jest troszkę inna niż w R25
vino1986

Post autor: vino1986 »

zajebiscie ze ktos ja kupil kto o nia zadba... :lol: bo balem sie zeby jej jakies malolaty nie kupily zeby sobie poszalec i pokatowac :nerwus:
Rosic

Post autor: Rosic »

A ja się bałem, że pójdzie na części.

Piękny wóz, pozazdrościć!
gzara

Post autor: gzara »

dziś przejrzałem Allegro i :lol: części wbród i ceny przystępne, progi błotniki, lampy przód i tył wszystko jest dostępne jako nowe. Przy R25 nie ma tak dobrze.
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

to są Zalety R11
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
gzara

Post autor: gzara »

Tempomat będzie żył, przynajmniej w kabinie można go na kierownicy włączyć i ustawić prędkość, jednak nie idzie za tym żadna reakcja silnika. Wie ktoś może jak to jest podłączone do silnika?
vino1986

Post autor: vino1986 »

w niektorych markach chyba pod przeplywomierz... cos mi sie tak kojarzy... :)
gzara

Post autor: gzara »

Zakupiłem radio fabryczne z wyświetlaczem, dziś sprawdziłem i działa, jak znajdę więcej czasu to porządnie podłacze

[ Dodano: 17 Kwiecień 2010, 22:40 ]
Zakupiłem radio fabryczne z wyświetlaczem, dziś sprawdziłem i działa, jak znajdę więcej czasu to porządnie podłacze Obrazek
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

nice radio gdzie ty takie perełki szarpiesz
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
gzara

Post autor: gzara »

Allegro, znajomi, jak chcesz takie to trzeba szukać od R25 lub Espace
ODPOWIEDZ