Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Startt sezonu z Classic Auto

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Kinga

Startt sezonu z Classic Auto

Post autor: Kinga »

za CA:

Zapraszamy na Classicauto-we rozpoczęcie sezonu z oldtimerami i youngtimerami.
Kiedy?
Niedziela 25 kwietnia od godziny 13.00 do ostatniego gościa.
Gdzie?
Klubokawiarnia Warszawa Powiśle przy Kruczkowskiego 3B. Kultowe miejsce, otoczenie stylowej warszawskiej architektury – idealne do spędzania czasu ze starymi samochodami i ich fanami.
Program
Muzyka, bar, ludzie i samochody. Goście specjalni, przyjaciele, samochody specjalne, espresso i dyskusje z redakcją CA. Impreza ma charakter luźny i piknikowy. Mamy nadzieję, że spotkamy się w jak najliczniejszym gronie. Przyjedźcie zabytkowymi samochodami, z rodzinami i przyjaciółmi.
Informacje
Przed lokalem jest dużo miejsca na zaparkowanie aut. Jeśli miejsce przed Warszawą Powiśle się skończy, można parkować wzdłuż Mostu Poniatowskiego, po jego obu stronach, do samego końca ulicy. Parkowanie na własną rękę!



Kto się wybiera? ja nie autem, ale będę :)
PS będzie dla Was miła niespodzianka :radocha:
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Wszystko musi się w tej warszawce odbywać.... :wnerw:
vino1986

Post autor: vino1986 »

eee tam jeszcze na Miedziance niedaleko mnie :lol:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no i borki niedaleko mnie :)
Kinga

Post autor: Kinga »

Ci, co nie widzieli pewnej czerwonej Turbo II, niech żałują :] a impreza była super!
Adi

Post autor: Adi »

widziałem relacje na tvn Turbo i renie też widziałem wypasik
unikorn

Post autor: unikorn »

Ta... ja bym sobie z redaktorami CA porozmawiał... w kilku nie najmilszych słowach.
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Kinga pisze:Ci, co nie widzieli pewnej czerwonej Turbo II, niech żałują :] a impreza była super!
Daj mi 100 tysięcy, to cię taką nawet przewiozę!!! ;)) A co z redaktorami CA? Nie wiem dlaczego, ale nigdzie nie ma już przecenionych numerów CA, a 10 zł mi się w ogóle nie uśmiecha płacić.... :wnerw:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

dlaczego ja sie dopiero teraz o tym dowiaduję :( :nerwus:
jjmag

Post autor: jjmag »

widocznie Goferku za żadko zaglądasz na forum
unikorn

Post autor: unikorn »

Pisałem z jednym takim redaktorzyną na temat umieszczenia logo i info o klubie naszym... spoko owszem umieszczą od stycznia będzie... wysłałem i dupa. proponowałem też aby umieścić artykuł o którejś z naszych piątek to mi odpisał że o ile mu wiadomo to nie mamy żadnej babci w oryginalnym stanie... więcej na żaden mail nie odpisał...
kartofel jeden
vino1986

Post autor: vino1986 »

powiedz kutasowi ze sie produkuja teraz ;P
Kinga

Post autor: Kinga »

Jestem zażenowana tym, co tutaj przeczytałam. Wyszliście obaj na potwornych kasztanów i, ogólnie rzecz biorąc, nie dziwię się "redaktorzynie" CA, że ci, unikorn, nie odpisał, bo jeśli wypowiadałeś się w podobnym tonie, co tutaj, to można ci jedynie pogratulowac kultury osobistej. O ile się orientuję, ClassicAuto nie jest kombinatem zatrudniającym tysiące ludzi i prawdopodobnie nie posiada przedstawiciela predysponowanego do zajmowania się klubem r5. Nie wy jedni do nich piszecie, zatem byc może warto było uzbroic się w cierpliwośc i grzecznie poprosic jeszcze raz. Byc może również po odpowiedzi "o ile mi wiadomo nie mamy żadnej babci w oryginalnym stanie" warto było odpisac "ależ mamy i podac przykład".

a jeśli chodzi o ciebie, vino, to byc może twoi koledzy akceptują, gdy zwracasz się do nich per "kutasie", ale np. mnie w domu wpojono, że wypowiadanie się tak o kimś na forum publicznym jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Tyle ode mnie, a moderatora proszę o zamknięcie tego tematu.

PS Wstyd, że tacy ludzie jak wy dwaj reprezentują klub Renault 5. Wobec powyższego, cieszę się, iż w tym klubie nie uczestniczę.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no to pojechaliście chłopaki... :zalamka:
vino1986

Post autor: vino1986 »

unikorn pisze:wysłałem i dupa. proponowałem też aby umieścić artykuł o którejś z naszych piątek to mi odpisał że o ile mu wiadomo to nie mamy żadnej babci w oryginalnym stanie...
bo to co redaktor odpisal to byla najlepsza odpowiedz do Uniego zeby dac mu do zrozumienia chlopie odpusc sobie i tak mam Cie w D... i nie truj mi wiecej tylka tymi mailami... moim zdaniem porazka...
ODPOWIEDZ