Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Startt sezonu z Classic Auto

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Pokaż im jakies auto warte 100 tys., to zaraz u ciebie będą... Wydaje mi się, że kiedyś opisywali więcej aut na kieszeń kowalskiego. Może pokażą turbo, ale ja i tak juz nie kupię tego pisma, bo mnie nie stać na to.....
unikorn

Post autor: unikorn »

Ech... widzę stronniczość w obydwu wypowiedziach, i mojej i Twojej koleżanko.
Zapewniam Cię, że korespondencja z niejakim Panem Grzegorzem była na odpowiednim poziomie. Być może nie nazwał bym go jak Vino staropolskim odpowiednikiem słowa frędzel, jednak z całą odpowiedzialnością mogę jego postawę określić jako nierzetelną.
Poniżej treść ostatniej wiadomości jaką był łaskaw do mnie skierować.
Witam,
Dziekujemy za zgloszenie, Renault 5 Klub Polska ukaze sie w naszej strefie klubowej od nowego roku.
Renault 5 jak do tej pory polecalismy tylko w dziale "Oko na rynek". Zaprezentowanie R5 nie bylo mozliwe z powodu braku idealnie utrzymanych R5 I Serii. Czy macie moze takie auta w klubie?
Z gory dziekuje i pozdrawiam,
Grzegorz Cichocki
sekretarz redakcji CA
A informacja o naszym skromnym klubie od nowego roku w CA się nie ukazała.

Tyle.
vino1986

Post autor: vino1986 »

wiec ja potwierdzam to co napisalem pare postow wyzej... bo sobie delikatnie mowiac w kuleczki polecial... :nerwus:
ODPOWIEDZ