Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

zlot francuzów w Koszalinie

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

zlot francuzów w Koszalinie

Post autor: maciek od iwony »

blondas

Post autor: blondas »

Obrazek
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aut francuskich (Renault, Citroen, Peugeot) na specjalnie dla nich przygotowywaną imprezę dnia 11 września 2010r, która odbędzie się w Ośrodku Sportów Motorowych Motopark w Koszalinie www.motopark.pl
Zlot zaczyna się o godzinie 10:30 przywitaniem gości...
W programie między innymi:
- jazda na czas między przeszkodami
- jazda zręcznościowa z kubkiem wody
- jazda z zamknietymi oczami ( z pilotem )
- przeciaganie liną samochodów
- parkowanie równoległe (koperta) na czas i dokładność
- konkurs na najlepiej brzmiące car-audio
- wybory najładniej stuningowanego auta zlotu
- wybory najładniejszego Peugeota, Citroena, Renault.
- wybory miss elegancji
O godzinie 17:00 zakończenie imprezy, rozdanie pamiątkowych pucharów, medali i dyplomów oraz bardzo cennych nagród.
Po szczegóły zapraszamy wkrótce na stronę www.francuskajazda.pl na której znajdziecie informacje jak dojechać, gdzie zanocować podając hasło FRANCUSKAJAZDA z bardzo dużą zniżką, regulamin zlotu, listę sposnorów i nagrody jakie postanowili przekazać wam za zdobycie 1 miejsc w konkurencjach... już dziś mogę zdradzić iż będą badzo cenne.
Organizatorami zlotu są FZUR oraz POLSKI KLUB RENAULT25
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

No ja na pewno tam będę :)
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
ODPOWIEDZ