Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

żuwik - Alfa Romeo 166 2,4 JTD '00

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

żuwik

żuwik - Alfa Romeo 166 2,4 JTD '00

Post autor: żuwik »

Żeby nie było, że o Was nie pamiętam, przedstawiam Wam moją Alfę.

Rocznik 2ooo, przebieg 210ooo km, zrobiłem już koło 5ooo km a auto mam od trzech miesięcy :) Zawiozła mnie stylowo i komfortowo do Chorwacji, służy jako auto miejskie.

Jest to Progression - czarna skóra, drewniana kierownica, elektryczne oparcia, podgrzewanie foteli, webasto programowane, 10 głośników + DSP, navi, telefon, otwierany dach, TCS, ksenony.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Nigdy nie chciałem mieć Alfy, nigdy nie chciałem mieć diesla. Ale zawsze marzyłem o 166 i nie znałem wcześniej silnika 2,4 JTD :) który brzmi tak dobrze (a głównie dźwięk przeszkadzał mi w dieslach) że aż kupiłem.

Dla mnie Renault w roku 2000 miało tylko Safrane do zaoferowania. Ale znaleźć wartą uwagi 2,5 było niemożliwe. Szkoda - podobał mi się dźwięk 5-cylindrówki. Szukając alternatywy przejrzałem ofertę chyba wszystkich marek i mocno się zdziwiłem że mój budżet pozwala patrzeć na 166. Potem było z górki. Oglądanie kilku egzemplarzy, przejażdżka 2,4 JTD i przekonanie się do niego, najładniejszy egzemplarz był blisko, wyglądał wiarygodnie, a przede wszystkim - pasuje mi to auto. Zawieszenie komfortowe ale zrozumiałem co to znaczy wielowahacz - trzyma się rewelacyjnie, fotele półsportowe, super pozycja za kierownicą - to auto ma wszystko czego chciałem od auta. Nie jest to auto marzeń - ale skrojone na moje obecne potrzeby i możliwości :)

Żeby nie było - dalej noszę czapkę Renault Sport ;)
Rosic

Post autor: Rosic »

Bardzo ładne auto. Miałem przyjemność sobie posiedzieć i co prawda nie ma aż tak dużo miejsca, jak mogłoby się wydawać patrząc z zewnątrz, ale kokpit przyjemnie Cię otacza tworząc wrażenie więzi między autem a kierowcom.

Następnym razem sobie pojeżdżę :D Haha!
Qucor

Post autor: Qucor »

O maaatko :radocha: kocham to autko tylko bałbym się tego silnika... podobno powtarzam podobno jsą z nim jakieś problemy i lepszą opcją jest 1.9 JTD no ale życzę żeby się to nie sprawdzało :okok:

Ja też się chcę przejechać...
żuwik

Post autor: żuwik »

Ja za to słyszałem, że to najudańszy silnik Fiata, lepszy niż 1,9 , który uważany jest za najlepszego diesla tej pojemności ;) Oby to się sprawdzało ;)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Mamy w firmie auto z tym silnikiem - Fiata Ducato. Do dostawczaka silnik idealny...
unikorn

Post autor: unikorn »

Zawsze podziwiałem tę markę za stylistykę... do póki nie pojawiło się MITO... ale na szczęście nie o tym temat :D
Piękna fura. Gratuluje wyboru :D
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Super auto będziesz na bank zadowolony.
Silnik idealny nie będziesz narzekał a buda hmmmm boska.
Miałem 156 2,5 v6 (tęsknie za nią) teraz ma ją kolega a raczej jego dziewczyna (kupił jej na urodziny)
Trzymaj sie tylko za kieszeń jak poleci ci tylny zawias .
Pozdrawiam
żuwik

Post autor: żuwik »

ODPOWIEDZ